Jump to content

wywala mnie do pulpitu


Recommended Posts

Bez celowników też wywaliło (v 3.) To teraz próbuję bez skórek :)

 

BEZ  SKÓREK GRA JAK NA RAZIE HULA. To teraz zrobię teścik: bez skórek ale z celownikiem - niszczyciel niebieski + serwerowy stylizowany

Edited by Ankuba
Link to comment

Witam !

Kilkakrotnie zainstalowałem mody :) miałem na początku które zaznaczone przed patchem :) wszystko było ok. Ale gdy dziś wyszło patch 1.0 :) i pobrałem odrazu zainstalowałem mody. Gdy wpuściłem bitwę ładnie wczytuje i nagłe jebut do pulpitu "mój mózg mówi O nie gra się crashowała" to ponownie włączam grę i loguję aż za 12 razem zalogowałem do bitwy D: ale już końcówka :D 
Więc powoli masowo odznaczyć pole wyboru modów i nie wiem co mogło przyczynić D: Narazie takie logi wyślę :)
Aslains_WoT_Logs.zip

Jeśli nadal ten coś logiem nic nie działa ale spróbuję jeszcze odznaczyć.
Dla tych co polecam narazie odpuście jeśli macie zamiar zainstalować moda bo więcej będzie wam kosztować ku*wicy :) 

Jeśli coś sam znajdę przyczynę to mogę wam dać znać bo wiem że jakiś mod odpowiada w bitwie :) bo w garażu jest miarę okey :)

Pozdrawiam i miłego nocy lub dnia (zależy kto czyta).
 

Link to comment
12 minut temu, Ankuba napisał:

I po co zakładasz temat o tym samym, przecież już jest taki. U mnie wywalanie powodowały ,,skórki" na czołgi. Po ich odhaczeniu z instalatora gra działa bez problemu.

:D soryy :D sam jestem ostatnio ślepy xDDD

Link to comment
  • Administrator
1 hour ago, Dej Vid said:

ten sam problem.. 30 s.. i gre wywala.. rozne konfiguracje 455 reinstalowalem mod pack... zostaje czysty klient do rozwiazania problemu

Aslains_WoT_Logs.zip

 

Na tych samych modach i nic sie nie dzieje, widzialem jakies bledy w logach ale ciezko powiedziec skad. Zobacz bez Received Damage Announced od Elkano.

Link to comment

Problem rozwiązany narazie po weekendowym turnieju sprawdzę mody zaktualizowałem sterowniki :) i dało nieco więcej FPS i problem rozwiązany z crashem :) a i zainstalowałem świeżo wota :) też miał problem :) więc wina sterowników :) jak dla mnie to narazie problem zniknął w poniedziałek sprawdzę jak z modami :) 

Link to comment

Na forum jeden z uzytkowników napisał, że HangarManager wywala do pulpitu. Zainstalowałem tego moda (ten od Goofiego)jak tylko dodałes tę wersję paczki i nic się nie dzieje. Wprawdzie nie wybierałem żadnego z dostepnych bo nie ma tego czego chciałem (retro garaż) ale nic złego się nie dzieje. Piszę tu bo na forum WOT mam bana ;-). Pozdro.

 

Edited by Ankuba
Link to comment
  • Administrator
10 hours ago, Ankuba said:

Na forum jeden z uzytkowników napisał, że HangarManager wywala do pulpitu. Zainstalowałem tego moda (ten od Goofiego)jak tylko dodałes tę wersję paczki i nic się nie dzieje. Wprawdzie nie wybierałem żadnego z dostepnych bo nie ma tego czego chciałem (retro garaż) ale nic złego się nie dzieje. Piszę tu bo na forum WOT mam bana ;-). Pozdro.

 

 

Moze Hangman sie gryzie z jakims modem, albo to czysty przypadek, osobiscie wydaje mi sie ze to nie Hangman. Ten mod jest popularny i duzo ludzi go instaluje, bylbym zalany podobnymi zgloszeniami jak na polskim forum.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.