Jump to content

1.0.0.1 i kolejna mikrolatka


Recommended Posts

Dzisiaj kolejna mikrolatka zostala wprowadzona kolo godziny 05:15 czasu Londynskiego.

 

Z nowej paczki nie dziala wiekszosc modow , xvm nie dziala.

Probowalem pobawic sie w podmiane modow z katalogu 1.0.0.1 do 1.0.0 ale i tak to nic nie dalo.

Mody jakie udalo mi sie w grze dostrzec to expo zalogi, celownik Taipan ( Pritsel Тaipan (Byryuza) ),biale wraki i nic wiecej z modow jakie sam od dawna instaluje z Twojej paczki @Aslain

 

Oto logi:

 

Aslains_WoT_Logs.zip

 

Ps. Zamiana xvm z paczki na night xvm z wlasna modyfikacja pomogla.

 

To logi z night xvm:

 

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by kwasek32
Link to comment

Nie dziala bo instalujac nowa paczke nie powstaje katalog 1.0.0 i gra sie nie odpala , a jak sie odpali to na chwile i pulpit

A po dodaniu katalogu 1.0.0 wiekszosc modow nie dziala , masz 2 archiwa ( jedno po dzisiejszej mikrolatce ktora byla rano)

Edited by kwasek32
Link to comment

to niby jakiego instalowalem moda , 9.00?

 

World of Tanks folder?  ->> Yes
Clean res_mods and mods folders?  ->> Yes
Current date: 29-03-2018 and time: 04:13:05
Build date: 29-03-2018
Mod-Pack Installer by Aslain
Version: 1.0.0.1.00
Installed on: klient EU
~~~~~~~~~~~~~~

Edited by kwasek32
Link to comment

Ty masz wszystkie swoje mody na kompie i instalator nie powoduje u Ciebie zadnych problemow ani nie gubi plikow.

a zeby bylo jasniej , to w anglojezycznym forum masz SS z bledow jakie wyskakuja na nowej paczce. Po instalacji jej nie ma wcale folderu 1.0.0 bez ktorego gra nie odpala. ten katalog samemu musialem dodac zeby gra zaskoczyla.

Link to comment
  • Administrator
19 minutes ago, kwasek32 said:

Ty masz wszystkie swoje mody na kompie i instalator nie powoduje u Ciebie zadnych problemow ani nie gubi plikow.

a zeby bylo jasniej , to w anglojezycznym forum masz SS z bledow jakie wyskakuja na nowej paczce. Po instalacji jej nie ma wcale folderu 1.0.0 bez ktorego gra nie odpala. ten katalog samemu musialem dodac zeby gra zaskoczyla.

Ta osoba z anglojezycznej sekcji uzywala zlego modpacka co nawet napisala ze sie pomylila. Co tez widac na screenshotach, bo modpack wykryl zla wersje gry.

 

Sprawdzilem te mody co masz wybrane u siebie i zero problemow, nie wiem co miales za problem, ale nie jest on zwiazany z paczka.

 

Oczywiscie dzieki za logi i za informowanie, podchodze do tego bez emocji, zebys nie myslal ze sie denerwuje czy cos ;)

Link to comment

Ja tylko napisalem co ja mialem za problem przy instalacji modpacka 1.0.0.1 , wyskoczyla mi informacja iz mam stara wersje klienta gry a po instalacji moda przy probie uruchomienia gry wyskoczyl komunikat o braku katalogu 1.0.0 w res_mods i mods.

A modpack instalowalem nowy.

Link to comment

właśnie dwa razy instalowałem i odinstalowywałem mod-packa... perki załóg, odgłosy 6ty zmysł, inne graficzne cuda, mapki hd i ekrany logowanie itd itp .. żadnych problemów...

wszystko działa i jeszcze nie pamiętam by coś nie działało w taki sposób jak Ty piszesz... dziwne ;)

 

@Aslain - tak 3maj :)

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.