Jump to content

Damage Log, Hit Log and win chances.


Recommended Posts

Cześć,

pomimo włączonych ustawień i czystej instalacji w grze brak damage loga oraz hit loga. Nie ma także WN8+szans na wygraną. Stało się tak po instalacji wersji v.1.0.2.1_11. Pomimo próby powrotu do wersji _06 i jakiejkolwiek innej nie jestem w stanie uruchomić tych opcji nawet ręcznie. Nie wyświetlają się w grze. ktoś ma jeszcze tego typu kłopot?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nowy update, czysta instalka i dalej nie mam hit loga, damage loga ani win chances. Jakie logi mam pokazać i jak?

PS

Aha, no i po instalacji nie tworzy się plik install_options_inf

Edited by Na_Pal
Link to comment
  • Administrator

Brzmi jakby cos na kompie przyblokowalo instalacje i sie mody wysypaly. Jesli instalacja nie zostala ukonczona to pewnie logi niewiele dadza, musisz sprawdzic antywira czy nie blokuje instalacje, i upewnic sie ze odpalasz instalator z prawami admina.

Link to comment

Ha, ale instalacja kończy się elegancko i wszystkie mody (także inne xvm) hulają jak należy. Tylko HitLog, DamageLog i WN8+WinChances (wszystko XVM) nie chcą się pokazać. Wykasowałem teraz wszystko, tmpy, cache, rejestry - co tylko się dało i instaluję jeszcze raz grę. Nie wiem czy to pomoże.

PS

Jeśli wybiera się instalację z opcją Battleobserver wygląda jakby nie instalował się polarfox.vxSettingsApi_1.7.9.wotmod. W grze nie mak jak wejść w opcje moda. Trzeba dorzucać polarfoxa ręcznie.

Edited by Na_Pal
Link to comment
  • Administrator

Jak chcesz to uzywaj, ja do paczki niebezpiecznych plików dawać nie bedę. Oczywiscie ruscy ukryli to tak żeby nie było łatwo znaleźć, włączają to i wyłączają na odległość kiedy się im chce. 

 

Virustotal nie nadaje się do sprawdzania takich rzeczy, do tego trzeba specjalistyczne oprogramowanie.

Link to comment

Przeinstalowałem, wyczyściłem rejestr, i co się dało. Coś jest nie tak z xvm? Nie ma hitloga ani damageloga. W czasie instalacji moda stworzony został folder Aslain_Modpack a w nim to co zawsze. Ale... _Aslains_Installer_Options.inf co prawda pojawił się w tym folderze ale ze starymi opcjami instalacji.

Tak na marginesie wiadomo co złego się dzieje po odpaleniu polarfoxa? To tylko malware czy coś gorszego?

 

To fragment pliku konfiguracyjnego xvm odpowiedzialnego za wyświetlanie hitloga. Nie wiem czy opcja onHold nie ma być czasem =false?

 

"hitlogBody": {
      "enabled": true,
      "hotKeyCode": 56, "onHold": "true", "visibleOnHotKey": false,
      "updateEvent": "ON_DAMAGE_CAUSED, ON_PANEL_MODE_CHANGED",
      "x": "{{pp.mode=0?5|{{py:math.sum({{pp.widthLeft}},70)}}}}",

 

 

A może gryzie się z jakimś innym modem? Co byłoby dziwne ponieważ od miesięcy używam tych samych ustawień.

Edited by Na_Pal
Link to comment

_Aslains_Installer_Options.inf działa już jak należy. Z tym plikiem wszystko jest już ok. Próbuję dojść co z tym xvm. Do kitu jest z battleobserverem, wszystko trzeba zmieniać w configach, zamykać wota, poprawka otwierać wota, znowu nie tak, zamykać, poprawka.... (wykosiłem polarfoxa skoro tak radzisz, ale co tam ruskie wykombinowały?)

Edited by Na_Pal
Link to comment
  • 2 weeks later...

OK, wracam do tematu po wymuszonym znowu przez WG patchu.

1. Dołączam logi oraz dwa skriny. Na pierwszym widać (a właściwie nie widać), że nie ma damage loga xvm, nie ma hitloga xvm i nie ma Win_chances by xvm pomimo zainstalowania paczki z tymi opcjami. Sprawdziłem w pliku \battleLabelsTemplates.xc i hitlogHeader oraz hitlogBody są true, co do winChance to po zainstalowaniu jest(?!) false, zmieniłem więc na true. Gra była instalowana przy aktualizacji 1022 od nowa.

PS tam widać main caliber pod stanem bitwy - nie chciało mi się go przestawiać.

2. Ponownie jest problem z _Aslains_Installer_Options.inf. Nie aktualizuje się. Nie chce się nadpisać i ciągle jest w wersji z 5 lipca. 

Pozdrawiam.

wotscr.png

opt_inf.png

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Na_Pal
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.