Jump to content

Wywalanie z gry na pulpuit


Guest TVM4iN

Recommended Posts

Witam

Zainstalowałem najnowszy modpack #01. Wgrywa mi bitwę, zamyka grę i wywala mnie do pulpitu. Przesyłam logi w załączniku.

Dodam, że starałem się nie instalować XVM czy elementów wskazujących na powiązanie z XVVM.

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by TVM4iN
Link to comment

Może tak. Pobrałem grę na nowo. Wgrałem modpacka i uruchomiłem grę. W garażu m,iałem nadal okienko z promocją, a nie powinno go być, pomimo jego odznaczenia w opcjach.

Zagrałem pierwszą bitwę artą M40/43. W momencie pojawienia sie planszy wywaliło mnie. Ponowne uruchomienie gry i zainicjowałem 2 bitwę. Pokazało mi czołg i po chwili wywalenie do pulpitu. Uruchomiłem ponownie grę i przez 20-30 sekund miałem aktywną bitwę i niestety wywaliło mnie do pulpitu kolejny raz.

Postanowiłem pobrać grę ponownie w całości. Być może, że tutaj jest jakiś błąd. Dam znać, czy po pobraniu i zainstalowaniu gry uruchamia się poprawnie. Potem czy gra działa normalnie gdy zainstaluje modpacka.

Link to comment

Mnie tak jak kolegę wywala z gry.Pograłem nie całą minutę i pulpit.Przy próbie przeinstalowania modów komunikat "Wykryto nie odpowiednią wersję klienta gry.Instalator jest przystosowany tylko do 1.2.0",a przecież mam najnowszą aktualizację ,właśnie 1.2.0

 

 

 

 

 

Link to comment
  • Administrator
1 hour ago, mirek605 said:

Mnie tak jak kolegę wywala z gry.Pograłem nie całą minutę i pulpit.Przy próbie przeinstalowania modów komunikat "Wykryto nie odpowiednią wersję klienta gry.Instalator jest przystosowany tylko do 1.2.0",a przecież mam najnowszą aktualizację ,właśnie 1.2.0

 

 

 

 

 

 

Zalacz logi, i plik game_info.xml

Link to comment

Rozegrane 2-3 bitwy na czystej wersji przebiegły bezproblemowo.

 Zainstalowałem zatem modpacka z wybranymi modami i niestety sytuacja się powtórzyła. Wywalenie do pulpitu.

Postanowiłem zatem wrzucać po kolei sekcje modów i uruchamiać grę. Po kilkugodzinnych bojach stwierdziłem, ze u mnie mod z sekcji: Skórki czołgów ze strefami trafień powodują wywalanie z gry. Bez względu na to jaki rodzaj wybiorę - Sether, KoreanRandom czyGeneralVonRupa.
Dodatkowo mod Battle Assistant nie działa. Podczas instalacji wywala mi także błąd (kolega w innym temacie o tym pisał).

To moje spostrzeżenia odnośnie błędów jakie stwierdziłem u siebie. Po ich wyeliminowaniu gra z modpackie działa prawidłowo.

Aslains_WoT_Logs.zip

błąd.png

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.