Jump to content

Nie działający xvm


Recommended Posts

Witam od pewnego czasu nie działa mi zainstalowany z paczek xvm, z resztą modów które nie są związane z xvm nie mam problemów. Odinstalowałem antywirusa (eset) niestety to nic nie zmieniło. Postawiłem na nowo system wgrałem świeżą wersję gry i świeżutką paczkę modów (bez zainstalowanego antywirusa) niestety nic to nie dało. Proszę o pomoc. 

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Przepraszam już się poprawiam. Głównie chodzi mi o to że w trakcie wgrywania gry jak i podczas grania nie wyświetlają mi się statystki graczy z drużyny. A po zalogowaniu do gry w hangarze pokazuje się komunikat że xvm jest nie aktywny i mam wejść na stronę i go aktywować, wchodzę na stronę a tam wszystko hula ja ta lala. Dawniej wgrywając paczkę wszystko śmigało bez problemów. Nie wiem gdzie popełniam błąd. 

Link to comment
  • Administrator

Ok, czyli staty. 

 

Widze to w logach:

Quote

2018-10-12 07:30:57: [B:004] [XVM INFO]
                               XVM_VERSION=7.7.5 #8645 for WoT 1.2.0
                               gameRegion=EU
                               configVersion=6.1.0
                               autoReloadConfig=false
                               markers.enabled=true
                               servicesActive=false
                               xmqp=false
                               statBattle=false

 

Wylacz gre, i upewnij się że aktywujesz na stronie xvm właściwe konto, w odpowiednim regionie. Sprawdz nazwe użytkownika po zalogowaniu na ich stronie. Dopiero po aktywacji włącz grę. Jeśli nie pomoże to wykasuj folder tokens XVM w appdata i włącz grę na nowo.

 

9744593a9c14520100cf8d699b06b7d0.png

Link to comment

Hej, niestety nie było mnie przez weekend dopiero teraz odczytałem Twoja wiadomość. Niestety nie posiadam w zasobach gry folderu xvm, tak jakby sie nie zainstalował a w paczce nie odhaczałem takiej możliwości, spróbuje doinstalować xvm z ich strony może właśnie w tym jest problem.

Niestety doinstalowanie xvm nic nie zmieniło dalej nie mam pliku xvm tak jak pokazane jest u Ciebie.

Edited by klawiszek
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.