Jump to content

Po wersji hallowen wiecznie wywala bledy i zamyka gre


Recommended Posts

witam

od początku tej wersji Halloween nie można grac, wiecznie mam błędy xvm, gra sie wiesza przy wejściu w gre i wyjściu

zgłaszałem to nie raz, lecz od ponad tygodnia nie moge wogole grac bo to nie ma sensu,

wiecznie tylko uruchamiam gre po restarcie i ląduje w pierwszych minutach bitwy

sprawdziłem spójność gry, instalowałem bez programu antvir

Aslains_WoT_Logs.zip

shot_822.jpg

2018-10-28_140227.png

xvm.log

python.log

Link to comment
  • Administrator

Gralem kilka bitew na modach jakie wybrales i nie mam zawieszania się gry. Dwie uwagi jednak, po zalogowaniu do hangaru mam komunikat ze skrypt bankloader sie wysypal, potem jak odpalam bitwe to mam na moment niebieskie niebo, ale pozniej laduje sie wszystko normalnie. Nie wiem czemu ten bankloader nie potrafi sie zaladowac moze konflikt z innym modem dźwiękowym, bankloader pochodzi z UT Announcer (męski ang.). Niebieskie niebo podczas ladowania o ile pamietam powodowal Hangman Manager.

Link to comment
  • Administrator
8 minutes ago, Kor2000 said:

Dokładnie ten sam problem w pierwszej minucie gry wywala mnie.

Resetuje grę wchodzę znowu do bitwy po 1 sekundzie znowu wywala.

Bitwę da się uruchomić tylko w trybie bez modów.

Aslains_WoT_Logs.zip

W logach masz parę razy wspomniane mody, Elkano's Received Damage Accouncer i ATAC!, ale nie ma pewnosci ze to te mody cos powoduja. Zobacz na razie bez nich. I zalacz logi bez nich.

Link to comment

No ja mam też ten problem. Jak schodzę do windowsa to mi wywala grę. Póki co dzieje się to tylko jak jestem w bitwie, albo jestem w ekranie ładowania bitwy. Wczoraj pierwszy raz zdarzyło się mi to w garażu.

I też już od dość dawna. I też używam moda ATAC!. Wywalę go i zobaczę, czy to pomoże. Tego drugiego chyba nie używam.

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator
11 hours ago, Czaro said:

Od razu po odpaleniu pierwszej bitwy zrobiłem testa i zszedłem do windowsa. Ech...dalej to samo.

A wyrzuciłem ATAC!, a tego Elkano's Received Damage Announcer też nie mam.

Aslains_WoT_Logs.zip

W logach XVM miales bledy, mozliwe ze trzeba by to zglosic do tworcow xvm na koreanrandom.com/forum/forum/57-xvm-english-support-and-discussions/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.