Jump to content

Zapis "profilu" zapisanych modów.


Recommended Posts

A teraz wyjaśnię o co mi chodzi. Jak wiadomo w modpacku jest kilka opcji segregacji modów: Polecane ustawienia samego XMV, -||- + modpack, Własną instalację i Reset. Tu chciałbym się skupić na Własnej instalacji, przydatne by była możliwość zapisu+pobrania i odczytu listy modów które sobie ustawiliśmy w modpacku.

Mi się czasami zdarzy, że przez przypadek kliknę na ten pasek segregacji i przewinę myszką, i muszę wszystkie mody zaznaczać od nowa + czasami chce się wypróbować nowe mody a przy takiej ich ilości trudno zapamiętać poprzednią konfigurację. I jeszcze jeden + było by to pomocne między użytkownikami gdyż mogliby dzielić się swoimi konfiguracjami. Nie byłem pewny czy to na pewno ten dział gdzie mogę to napisać ale mam nadzieję, że tak. Pozdrawiam.

  • Like 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Administrator

Jest to w planach, ale tylko jesli zmienie instalator na inny. W tym czegos takiego dodac nie umiem. Poki co mozna odczytywac konfiguracje instalacji uzywajac programu LoadInf (w modpacku), ktory odczytuje konfiguracje z pliku c:\Games\World_of_Tanks\Aslain_Modpack\_Aslains_Installer_Options.inf

Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.