Jump to content

Mod pokazujący ile dmg trzeba mieć na odznaki biegłości


Recommended Posts

Nazwa moda: Marks on Gun

 

Mod ten pokazuje ile obrażeń łączonych (własnych zadanych obrażeń i obrażeń zadanych przez nasz team po naszym wykryciu przeciwnika) potrzeba na odznaki biegłości. 
Widoczny jest nasz aktualny wynik i ile potrzeba na poszczególne procenty. Dodatkowo w grze widoczne jest okienko takie jak na obrazku numer 2, gdzie widać nasz aktualny dmg łączony, a także liczy na bieżąco nasz dmg w bitwie i pokazuje na ile procent biegłości będzie się to przekładać. Po wciśnięciu klawisza ALT widać to, co na obrazku numer 3, czyli ile potrzeba na pierwszą odznakę, drugą, a także trzecią.
Mod według mnie całkiem ciekawy. Ogólnie jestem słabym graczem, ale okazało się, że leży mi gra włochami i chciałem się postarać może nawet o drugą odznakę, bo pierwsza to już tylko formalność i dzięki temu na bieżąco widzę ile mi jeszcze brakuje i motywuje mnie do dalszej gry xD
Zauważyłem, że łączone obrażenia potrzebne na dany procent ciągle się aktualizują.

 

https://wotspeak.org/mody-world-of-tanks-wot/756-procent-otmetki-orudie-wot.html

Bez tytułu.png

Bez tytułu2.png

Bez tytułu3.png

Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.