Jump to content

Zmiana struktury instalatora


Recommended Posts

Aktualnie modpack zawiera od groma modyfikacji, unikalnych jak i powtarzających się pod względem funkcjonalności. Jedna funkcjonalność jest zawarta w kilku modach i rozproszona po całej liście. Przykładem jest tutaj info o szansie na penetrację, info na środkowej górze o stanie drużyn, czy strzelanie we wraki. Jest to strasznie mylące i męczące. Właśnie jestem po 20 minutowym konfigurowaniu bo ciągle latałem w górę i dół listy by sprawdzić czy wszystko gra, a wcale nie zainstalowałem wszystkiego; może z 20%.

Warto było by zmienić wygląd instalatora i dodać osobne zakładki na wygląd mini mapy, celowniki, dźwięki, modele, etc.
Znacząco poprawiłoby to komfort instalacji:)

Link to comment
  • Administrator

Tak musi zostac, inaczej nie bylo by mozna rozdzielic XVM od reszty modow. Niektore mody sie powtarzaja tez z powodu ze dzialaja tylko wew. danego moda, przykladem jest SafeShot osobny i ten z AAI+ albo obrazy minimapki zarowno osobne jak i te z moda od ShuraBB. Wiele rzeczy tez jest ustawione na automatyczne wylaczenie jak sie wybierze dwa podobne mody na raz, na przyklad automatyczne zakladanie wyposazenia z XVM oraz tego z Auxilium.

Link to comment
  • 4 months later...

Spora przerwa ale nie chcę robić nowego wątku a sprawa jest adekwatna.
A mianowicie wyszukiwarka.
Tak jak wspomniane było wcześniej - te same funkcjonalności są w wielu miejscach. Jedna lepsza, druga gorsza. Szukanie manualne to mordęga.
Dało by radę wprowadzić to? Niech szuka po słowach i ukrywa wszystko co nie zawiera danej frazy w nazwie:)

Edited by OtoriAssahara
Link to comment
  • 5 months later...
  • Administrator

Gdyby bylo to proste to juz dawno bym dal, na razie trzeba posilkowac sie wyszukiwaniem w pliku: c:\Games\World_of_Tanks_EU\Aslain_Modpack\Components_List.txt :)

 

Jak sie uda to kiedys w przyszlosci bedzie taka wyszukiwarka w instalatorze.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.