Jump to content

Wyjście z bitwy powoduje zwiechę...


Recommended Posts

  • Administrator

Gralem pare bitew na tych samych modach co w logach i nie napotkalem takiego problemu.

 

Zobacz bez moda od dzwiekow Zorgane. Mozliwe ze jest zabugowany, bo ludzie zglaszaja na forach wlasnie problem z wyjsciem do hangaru.

Link to comment
  • Administrator

Jakim czolgiem grales w momencie jak to sie dzialo? Czy ogladanie powtórki z gry tez powoduje jakies zawieszki czy tez tylko bylo to w momencie wychodzenia z bitwy? W jaki sposob wychodziles z bitwy: automatycznie (po jej zakonczeniu), czy jak zginales to wychodziles recznie? Czy przed takich wychodzeniem recznym zmieniales podglad na inny czolg ktory byl w bitwie ? (jesli tak to jaki?).

Link to comment

W moim przypadku problem dotyczył tylko T92 HMC i Tiger'a (P), jedna osoba z klanu też coś wspominała, że ma z tym problem a wspólnym mianownikiem była Twoja paczka.

Problem pojawiał się i przy automatycznym zakończeniu bitwy i  po ręcznym wyjściu do garażu. Próbowałem też mimo śmierci na polu bitwy poczekać do końca bitwy aby wrócić do garażu automatycznie i też włączało się magiczne okienko.

Najdziwniejsze było to, że po kliknięciu alt+f4 gra się wyłączała a mimo to nie mogłem jej uruchomić - przycisk "graj" był nieaktywny. Dopiero ręczne wywalenie procesu launchera pozwalało na dalszą grę.

Co do zmiany podglądu to nie miało znaczenia komu siedzę na plecach. Zwiecha była za każdym razem.

Edited by kalkin
Link to comment

To zależy :)

Po czyszczeniu i naprawie wota oraz instalacji paczki z modami mogłem raz pojechać i normalnie wrócić do garażu. Każda następna bitwa powodowała utknięcie na ekranie "wchodzenie do gry".

Link to comment

Zainstalowałem 13 (same dźwięki od zorgane), zagrałem kilkanaście bitew i powrót do garażu był normalny.

Powrót do 13 mody+dźwięki Z. = dwie bitwy i dwie zwiechy przy powrocie do garażu.

Paczka 13 moje mody bez dźwięków Z. i powroty są normalne.

Edited by kalkin
Link to comment
  • Administrator

Tak jak przypuszczalem, to nie Zorgane jest popsute ale gryzie sie z jakims modem.

 

W logach które udostpeniłes następujące mody sie wysypały:
- Perki załogi w bitwie
- Otrzymane trafienia w bitwie
- XVM

 

Mozna by sprawdzic to co zwykle instalujesz + Zorgane, minus perki zalogi, i potem jesli problem nadal jest to minus ostrzymane trafienia w bitwie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.