Jump to content

Klijent traci połączenie z serwerem


Recommended Posts

Po zainstalowaniu modpacka i uruchomieniu gry przeważnie mogę rozegrać jedną bitwę przy próbie wejścia w kolejną dostaję komunikat "Połączenie z serwerem zostało przerwane". Po ponownym połączeniu nie jestem w stanie wejść do bitwy bo zostaję rozłączony. Ponowne uruchomienie klienta nic nie zmienia - jedna bitwa i zostaję rozłączony.  Rozłączenie następuje najczęściej przy próbie wejścia do drugiej bitwy ( nie udało mi się nigdy rozegrać dwóch bitew pod rząd), czasem zdarza się, że zostaję rozłączy bez rozegrani bitwy. Czas połączenia z serwerem jest losowy, od kilku sekund do kilkunastu minut.

Problem pojawił się od wprowadzenia wersji 1.4. Na początku myślałem, że któraś z aktualizacji modpacka pomoże, jednak nic się nie zmienia.

Nie zdarzyło mi się aby klient stracił połączenie w trakcie bitwy. Nie ma też znaczenia czy czekam do końca bitwy czy wychodzę w trakcie jej trwania.

Klient bez modów działa poprawnie   

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Logi są czyste, klient bez modów działa prawidłowo to któryś z modów musi wchodzić w konflikt z klientem w trakcie komunikacji z serwerem.

Czy któryś z modów instalowanych przezemne (poza xvm) może pobierać dane z serwera gry lub innego serwera (gdy jestem w garażu lub w trakcie wchodzenia do bitwy, bo w trakcie bitwy nie zrywa połączenia).

Może coś na poszczególnych portach mi lub autorom modów pozmieniało się i tworzy się konflig.

Może usunięcie takiego moda lub zmiana portu pomoże.

Edited by Koza90
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.