Jump to content

Pomocy w identyfikacji moda


Recommended Posts

Witam.

 

Mam taki problem, że WoT mi się loguje automatycznie na EU1, a że gram głównie na EU2 to jest to lekko irytujące.
Robi mi to jakiś mad z paczki, ale nie mogę zlokalizować który.
Po ostatnim mikropatchu, na jedno logowanie było ok, wróciło okienko logowania. Ale już przy kolejnym, znowu autologin wrócił.

Przeglądałem listę modów w instalatorze już 3 razy, mod po modzie, i nie mam pojęcia który to.
Od razu mówię, że to nie jest ten oczywisty: "Automatycznie loguj się do gry" z sekcji "Inne ustawienia XVM" - nie jest zainstalowany.

A jeżeli to niemożliwe, że robi to jakiś mod z paczki, to też proszę o uświadomienie .

Tylko co wtedy, ustawienia w samym WoT też sprawdzałem.
Na wszelki wypadek dołączam aslain log

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Vanatex
Link to comment
  • 3 weeks later...

Naprawdę nie wie, o co chodzi. Instalacja 1.4.0.1_15 i było OK. Po kilku dniach miałem trochę przerwy od WoT'a. Potem zainstalowałem 1.4.1.0_02 i znowu problem wrócił. Autologowanie na EU1. Kombinowałem na wszelkie sposoby. Wywaliłem wszystkie mody, reset preferences, zaglądałem do login.xc (autologin jest false) .., itd, itp.

Już myślałem, że to nie wina jakiegoś moda z paczki, ale już sam nie wiem. Po instalacji 1.4.1.0_05 znowu problem zniknął. Nie mam pojęcia o co kaman. Jakiś pomysł ? bo podejrzewam, że niedługo autologin znowu wróci. A jest maksymalnie wq...cy, jeśli na ogół gra się na  EU2

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.