Jump to content

v18 - statystyki RajCela (chyba) - problem


Recommended Posts

Witam. Wcześniej ich nie używałem i z dzisiejszą nową wersją chciałem zobaczyć jak to wygląda no i coś krzaczą. Jak na obrazkach - czerwone znaczniki pojazdów wroga to są już pojazdy ,,martwe" a znaczniki się świecą. Mój pojazd został zniszczony a wg. damage panela otrzymałem trafienia bez obrażeń, podobnie Twój hitlog Aslain pokazuje ,,zero" zadanych przeze mnie obrażeń a wg statystyk w dolnym lewym rogu troszku ich zadałem. Po odznaczeniu RajCela w instalatorze wszystko zaczęło działać normalnie.  Cholera teraz zauważyłem, że podałem Ci logi bez statystyk RajCela więc nieprzydatne - przepraszam.

shot_004.jpg

shot_005.jpg

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Ankuba
Link to comment

To była pierwsza bitwa, jak pamiętam wczytało mnie dość późno, co najmniej 30 s. od rozpoczęcia bitwy (co się wcześniej nie zdarzało). Na nowej wersji jest OK.

Ale mam pytanko czy można te statystyki przesunąć na prawą stronę ekranu bo po tej stronie to jest tak dużo różnych rzeczy że trochę się to zamazuje. A może ma to związek z takim zjawiskiem: zawsze po instalacji nowej wersji paczki zaraz po wejściu do garażu mam komunikat BŁĄD INICJALIZACJI CZATU. Muszę wówczas co najmniej raz zmienić serwer żeby czat stał się dostępny. Wczoraj tego nie zrobiłem tylko od razu wszedłem do bitwy. Dziś po instalacji paczki też miałem taki komunikat o błędzie czatu, musiałem dwa razy zmienić serwer aby czat wrócił i dopiero wszedłem do bitwy i jak widać jest WPORZO. Pozdrawiam

shot_001.jpg

Edited by Ankuba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.