Jump to content

cef_browser_process


Recommended Posts

Pojawia się w procesach, po ubiciu po zakończeniu walki pokazuje się ponownie. We wcześniejszych wersja nie było tego procesu. Podczas wyszukiwania znalazłem informację i ten wątek:

 

stąd moje pytanie, ale wygląda że fałszywy alarm i w tej wersji to u mnie się uruchamia.

Link to comment
  • Administrator

Gralem na tych samych modach 5 bitew analizujac ruch sieciowy i nic sie nie dzialo. Napisz cos wiecej o tym procesie, czy on zajmuje mocno procesor albo pamiec? Masz go w czasie bitew czy w hangarze? Jak juz pisalem wczesniej to tez program uzywany przez gre, sluzy do wyswietlania tresci w hangarze, np. reklam z nowymi misjami, czolgami itp. więc to nie dziwne że pojawiać się będzie w procesach.

Link to comment

Ogólnie.

Kiedyś firmy pisząc programy (gry) i chcąc używać łatwych mechanizmów do wyświetlania różnych treści reklamowych, helpów, interakcyjnych elementów z linkami etc używały api IE.

 

W dzisiejszych czasach gdy IE jest niszowe i istnieje potrzeba pisania tak aby program mógł być łatwo przenoszony na różne platformy systemowe, korzysta się z czegoś takiego jak Framework Chromium.

 

Uniezależnia to od fochów Microsoft a programista ma 2x mniej roboty gdy zapragną wydać program pod inny system niż Windows.

Edited by Zwierzak220
  • Upvote 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.