Jump to content

_Aslains_Installer_Options


Recommended Posts

Uruchamiam normalnie, lewym klawiszem, jestem adminem. Jeśli odinstaluję Aslaina i wyczyszczę rejestr to plik się pojawia za pierwszą instalacją. Potem niestety nie chce się aktualizować. Paczka musi być uruchamiana z folderu z plikiem _Aslains_Installer_Options czy to bez znaczenia?

Link to comment
  • Administrator

Czasami samo bycie adminem nie jest wystarczajace, i trzeba uruchamiac plik jako admin (prawy klik myszki itd.). Nie wiem co masz na mysli ze paczka musi byc uruchamiana z folderu z tym plikiem. Instalatora odpalasz skad chcesz, np. z miejsca gdzie go zapiszesz, liczy sie tylko gdzie chcesz instalowac mody. Sa w ogole jakies problemy z instalatorem w sensie ze nie pamieta wczesniej wybranych modow czy cos? W jakim celu chcesz korzystac z pliku .inf?

Link to comment

Np.: Y:\WoT\Aslain_Modpack i z tego folderu bo tutaj jest zapisany plik .inf. Ale z tego co piszesz wiem już, że to bez znaczenia. Instalator przeważnie pamięta wcześniej wybrane opcje bo są one w rejestrze. Jednak czasem usuwasz jakiegoś moda i wtedy w rejestrze jest zapisana ostatnia wersja instalacji i po ponownym wrzuceniu moda do paczki muszę go wybrać ręcznie. W pewnym momencie udaje się je wszystkie złapać i wtedy backapuję _Aslains_Installer_Options.inf że by nie głowić się ponownie nad ptaszkowaniem.

Uruchomiłem LOADINF for Aslains Installer v2.7.1 as admin i niestety nie rozwiązało to problemu. Ale da się z tym żyć choć to upierdliwe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.