Jump to content

Połączenie z serwerem zostało przerwane.


Recommended Posts

Witaj Aslain i witajcie użytkownicy tego portalu.

 

Mam pewien problem odnośnie najnowszej wersji twojego "Aslains XVM Mod Installer v.4.1.24_95.

Problem polega na tym, że na poprzedniej wersji, zarówno 4.1.22 / 4.1.23 wszystko chodziło dobrze, no tyle, że te okienka z misjami puste. Myśląc, że ta najnowsza wersja to załatwi zainstalowałem tą 4.1.24(dodam iż zaznaczam czystą instalację wraz z czyszczeniem dlc i resetowaniem ustawień).

No i tu pojawia się problem, którego nigdy wcześniej nie miałem, mianowicie podczas bitwy wyskakuje komunikat "Połączenie z serwerem zostało przerwane", i logując się na nowo, przy następnej bitwie jest to samo. Konfiguracja komputera bez zmian itp.

Podejrzewam, że coś nie tak z twoją paczką, bo nawet "Wskaźnik spotowania i kolory nazw wróg / sojusznik" pozostały z ustawień poprzedniej wersji mimo, że przy instalacji nowej odznaczyłem to co wyżej napisałem. Tak jakby installer nie czyścił plików konfiguracyjnych itp. 

Wiesz coś na ten temat bądź wiecie?

Link to comment

Firewalla mam całkowicie wyłączonego, zarówno na komputerze jak i na routerze. Antywirusa nie posiadam bo nie skaczę po necie, nie wchodzę w dziwne strony itp. A lajkiem w komputerach nie jestem bo sam grzebię w konfiguracjach, ustawieniach itp.

 

Problem z połączeniem na razie zniknął po ręcznym wyczyszczeniu folderu wotowskiego w %AppData% , odinstalowaniu modpacka i zainstalowaniu go na czysto.

 

Problem nadal występuje z ustawieniami takimi jak "Ikonka spotowania" i "Flagi języka przy wczytywaniu bitwy i pod "TAB". Załączam 2 screeny z zaznaczonymi wykrytymi ustawieniami klienta, natomiast w grze nadal jest ikonka spotowania i te flagi. Nie jest to jakoś irytujące ale podejrzewam jakiś problem z

instalatorem. Załączam również archiwum z logami, o ile o ten plik Ci chodzi.

 

2g3qzn.png

 

1zso8k.png

 

Pozdrawiam.

_Aslain_logs.zip

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.