Jump to content

HTTP error 403


Recommended Posts

Korzystam z twojej paczki od lat i nie mialem takiego problemu. Teraz pierwszy raz z tą aktualizacja.

Podczas instalacji pojawia sie blad: HTTP error 403. Kiedy to zignoruje i klikne dalej to nie instaluje sie kilka modow. Dotyczy to DLC np.: kolorowych wagonów, skórek na pojazdach.

 

Link to comment
  • Administrator

Sprawdz czy czasem cos nie blokuje polaczenia, bo np. blad 404 powodowaly niektore regorystyczne ustawienia routerow u uzytkownikow, wiec nie zdziwilbym sie ze 403 moze tez. Ew. uzyj jakiegos VPNa, zwykle pomaga w problemach z polaczeniami. np. darmowy windscribe.

Link to comment
  • Aslain locked this topic

Wiem że taki temat był ale go nie jestem w stanie ogarnąć. Wyłączyłem nawet firewalla na routerze nic to nie daje. Nie jesteś w stanie czegoś z tym zrobić? Alternatywne serwery czy coś?

 

PS. błąd mam od 2-3 dni od najnowszej paczki której nie udało się już mi zainstalować poprawnie.

Edited by Pawel_KK
Link to comment

Antywirus blokuje pobieranie plików. W moim przypadku ESET Internet Security. Również pierwszy raz pojawiło mi się to przy tej paczce. Wyłączyłem ochronę na czas instalacji i poszło bez problemu.

Ach no i na koniec pracy sam instalator wywalał błąd w Windowsie a przy wyłączonej ochronie zamykał się poprawnie. Może to więc wina samego instalatora?

Edited by the_undertaker
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.