Jump to content

Recommended Posts

W wersji 1.5.0 występuje błąd podczas wejscia do bitwy podczas odliczania  --- nie wyswietla graczy , wyswietla dopiero klawiszem "TAB".Po skonczonej walce nie wyswietla podsumowania bitwy .Jak staramy się wejsc w podsumowanie bitwy ,to  wiesza się kient i trzeba ją zrestartować .Jedyne błędy w tej wersji 1.5.0

 

Link to comment

Mam problem - w  trakcie instalacji gdy pozaznaczam wszystko co chciałbym mieć - na samym koncu instalator sie zatrzymuje i nie reaguje  tak bylo z  pierwsza wersia  i tak jest z  terazniejsza. Co mam robić - przeinstalowałem klienta i nadal to samo. Konczenie  instalacji i 0 reakcji.

Link to comment

Czy po zainstalowaniu modów (XVM + zmieniony celownik + kilka innych) ktoś spotkał się z takim problemem. Chodzi o zawieszenie hydro, po wejściu w tryb snajperski przestaje działać. W trybie bezpiecznym działa bez problemu - na razie przetestowane na UDES 14 5.

 

 

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by kris08061975
dodanie logu
Link to comment

Tez tak na początku myślałem. Bez celowników to samo. Instalacja nowej paczki też nie rozwiązuje problemu. Może również jest to spowodowane przez xvm. Gdyby ktoś miał podobny problem niech potwierdzi czy u mnie nie jest to odosobniony przypadek.

 

Link to comment
  • Administrator

Sprawdz bez XVM jak mozesz, ja nie mam tych czolgow wiec nie mam jak.

 

Skasuj lub przenies gdzie indziej wszystkie pliki zaczynajace sie od com.modxvm w przykladowej sciezce c:\Games\World_of_Tanks_EU\mods\1.5.0.0\

Link to comment

Cześć, Ma ktoś problem z przywracaniem wyposażenia ? Jak nie zdemontuje to nie mogę założyć na innym czołgu;/ Wcześniej działało bez problemu.

 

 

EDIT; Jest juz ok

Edited by WaskiBDG
Link to comment
2 godziny temu, kris08061975 napisał:

Czy po zainstalowaniu modów (XVM + zmieniony celownik + kilka innych) ktoś spotkał się z takim problemem. Chodzi o zawieszenie hydro, po wejściu w tryb snajperski przestaje działać. W trybie bezpiecznym działa bez problemu - na razie przetestowane na UDES 14 5.

 

 

Aslains_WoT_Logs.zip 145 kB · 2 pobrania

 

2 godziny temu, Aslain napisał:

A bez instalacji celownika? Mozliwe ze wszystkie celowniki wymagaja aktualizacji, poki co nie mają, ale jak się pojawią to dodam.

Wychodzi na to że problem powodują ustawienia PMOD. Usunięcie pliku (jak w załączniku) lub odznaczenie całej sekcji PMOD w instalatorze rozwiązuje problem.

poliroid.pmod_1.40.0.wotmod

Link to comment
  • Administrator
15 minutes ago, kris08061975 said:

 

Wychodzi na to że problem powodują ustawienia PMOD. Usunięcie pliku (jak w załączniku) lub odznaczenie całej sekcji PMOD w instalatorze rozwiązuje problem.

Przekazano autorowi PMOD.

Link to comment
  • Administrator
2 minutes ago, asesino_x said:

Widzę że jest dużo błędów, ściągnąłem dzisiaj mod packa i jaja, gra przy ładowaniu wywala do pulpitu i tak w koło,nie ma grania z modami co jest.

Bez logow nie mam opcji tego sprawdzic.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.