Jump to content

Prawie za kazdym razem wywala mnie z gry


Recommended Posts

  • monlag1 changed the title to Prawie za kazdym razem wywala mnie z gry
  • Administrator

Nie mam pojecia co to tam masz. Log pythona masz pusty, XVM log tylko kawalek, ale w tym kawalki nic zlego nie widze.

 

Aha juz widze, to przez cheaty ktore uzywasz. Niestety nie wspieram uzywania cheatow, wiec musisz szukac pomocy u ich tworcy.

Link to comment
  • Administrator

Od Zorro Jana, czyli ZJ_Mods, w drugich logach juz ich nie ma. Logi nadal puste, skasuj plik python.log i zagraj az sie pojawi problem, i wtedy wygeneruj logi, byc moze te cheaty cos wiecej namieszaly niz sie wydaje.

 

Generalnie jesli nic o nich nie wiesz to lepiej zabezpiecz komputer, bo ktos Ci tam je zainstalowal. Czesto to robia dzieci, wnuki albo koledzy nieswiadomym domownikom.

Link to comment
  • Administrator

Nie wiem czemu log z folderem profile masz pusty, skasuj ten folder jeszcze. Wykonaj naprawe plikow gry, po za tym, gralem kilka bitew na tych samych modach co masz w logach bez problemow jakie opisujesz. Takze to cos u Ciebie.

Link to comment

@monlag1,zrób lepiej testy komputera z naciskiem na dysk twardy,bo prawdopodobnie pada Ci powoli stąd wywala grę,miałem to samo,więc obstawiam że u Ciebie może być podobnie,spróbuj po wywaleniu z gry restartu kompa,powinno pomóc ale nie na długo

Link to comment
2 godziny temu, monlag1 napisał:

Obalam Twoj mit o cheatach-czysty WOT +zrobione tak jak pisales i zainstalowany mod Aslain ,nawet sie bitwa nie zaczela i mnie wywalilo. Prosze o to log:

 

 Kliknij, aby wybrać pliki

 

zalogowalem sie ponownie od razu po wywaleniu do tej samej bitwy i zas mnie wywalilo na pulpit- log

 

Aslains_WoT_Logs.zip 130 kB · 0 pobrań

Ja powiem tylko tyle ze ja obalam Twoj mit ze zrobiles czysta istalacje Wot.... niestety tego nie zrobiles... nawet w 2 plikach nadal sa "polaczenia" z zabronionymi modami "ZJ" takze Aslain ma racje. W dalszym ciagu w appdata masz skrypty od m.in. zabronionych modow ZJ ktore niestety nie sa zawsze "czyste" od stron trzecich. przykro mi ale niestety tak sie dzieje jak sie instaluje zabronione mody w szczegolnosci z ze stron rosyjskich 

ps a jezeli uwazasz ze masz czysta ... naprawdę czysta instalacje WoT to nic innego jak skontaktuj sie z nimi (support) wysylajac tzw raport z problemu za pomaca ich programu... ale uwaga jak wykryja niedozwolone mody od razu dostaniesz ban na konto

Edited by tomjac29
  • Upvote 1
Link to comment
W dniu 11.06.2019 o 16:33, tomjac29 napisał:

Ja powiem tylko tyle ze ja obalam Twoj mit ze zrobiles czysta istalacje Wot.... niestety tego nie zrobiles... nawet w 2 plikach nadal sa "polaczenia" z zabronionymi modami "ZJ" takze Aslain ma racje. W dalszym ciagu w appdata masz skrypty od m.in. zabronionych modow ZJ ktore niestety nie sa zawsze "czyste" od stron trzecich. przykro mi ale niestety tak sie dzieje jak sie instaluje zabronione mody w szczegolnosci z ze stron rosyjskich 

ps a jezeli uwazasz ze masz czysta ... naprawdę czysta instalacje WoT to nic innego jak skontaktuj sie z nimi (support) wysylajac tzw raport z problemu za pomaca ich programu... ale uwaga jak wykryja niedozwolone mody od razu dostaniesz ban na konto

oczywiscie ,ze wysle -nie mam nic do ukrycia.

zrobilem format partycji,wyczyscilem appdata,nowa instalka wota ,aslain mod i wywalilo po 4 minutach. Oto log

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
3 godziny temu, monlag1 napisał:

oczywiscie ,ze wysle -nie mam nic do ukrycia.

zrobilem format partycji,wyczyscilem appdata,nowa instalka wota ,aslain mod i wywalilo po 4 minutach. Oto log

Aslains_WoT_Logs.zip 129 kB · 3 pobrania

OK. Jeżeli uważasz ze nie masz nic zakazanego przez WG to polecam ten watek https://eu.wargaming.net/support/pl/products/wot/article/10248/ i wysłanie raportu (pełnego) do supportu. Sprawdza dokładnie co i jak i się skontaktują.

 

PS sprawdź tez czy aby masz aktualne sterowniki karty graficznej

PS 2 Przy instalacji modów zaznacz również opcje "usuń pliki pobrane przez instalator" ponieważ nie robisz tego 

Edited by tomjac29
Link to comment

w modpacku jest jakis problem z modami , bo mialem ten sam problem co kolega jedynie modpack 02 i po zoomie a raczej w wejscu w jego tryb gra zawisala i wywalalo z gry. Bezpieczny tryb chodzi normalnie , ale instalacja zooma powoduje jakies spiny z innym z modow tylko nie wiem jeszcze z ktorym. Probuje to ogarnac , szkoda ze nie ma Aslain bazy kazdego moda do pobrania z osobna ze swojej paczki zeby nie bylo tyle pierdzielenia sie z ciaglym instalowaniem i odinstalowywaniem modpacka ktory notabene za kazdym razem zostawia syf w katalogach WOT-a !!

  • Downvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.