Jump to content

raport o bledach


Recommended Posts

Witam. 

Skladam oficjalne zawiadomienie iz program ktory jest tak wazny by moc zglosic jakikolwiek blad z MODPACK-ami >>> Aslains_WoT_Logs_Archiver <<<  NIE DZIALA !!

I prosze nie mow mi ze sprawdzales i dziala itp itd , specjalnie nagralem filmik w trakcie ktorego probuje zrobic logi by zglosic problem a co do czego przychodzi zero pliku z logami w katalogu ktory sie otwiera jesli masz zaznaczona opcje iz po zakonczeniu ma sie otwoerzyc folder docelowy.

 

Prosze bys jak najszybciej naprawil ten problem i najlepiej sam program dodal do mozliwosci sciagniecia jeko oddzielny plik rar lub instalator.

 

 

Pozdrawiam

  • Downvote 1
Link to comment

kwasek przyłazisz tu z jakąś wielką pretensją i wielce oburzony i żądasz,nikt Ci nie każe tego używać,jeśli cos nie działa to Aslain o tym wie i na pewno stara się to naprawić,więc troszkę cierpliwości i będzie działało.Kiedyś po aktualizacji czekało się na modpacki prawie tydzień i nikt nie płakał ;)

  • Like 1
Link to comment

@Metafan prosze ja Ciebie , z aktualizacji do aktualizacji  jedynie zmieniane sa nazwy katalogow a nie robione lub blokowane mozliwosci ich zaznaczania przy instalacji.Co za tym idzie jest od groma zgloszen ze taki czy siaki mod nie dziala ,a potem Aslain musi siedziec nad rozwiazaniami problemow z modami do ktorych nie ma jeszcze zadnego upgrade od ich tworcow.

Co jest syzyfowa praca przy takiej ilosci modyfikacji jakie zawiera paczka.

 

A jak mowilem  wczesniej >>> Aslains_WoT_Logs_Archiver <<< nie dziala jakims cudem przez Twoja nowa paczke @Aslain , wersja wczesniejsza  (1.5.0.1 dzialala bez problemu). 

Dlatego to Tworca powinien rozwiazywac takie problemy a nie osoba ktora korzysta z tego, takie sa wlasnie aktualizacje iz to tworca szuka rozwiazan i nowych modyfikacji by jego program dzialal bez problemow u kazdego uzytkownika ktory takowa posiada. A ja posiadam , zatem licze iz to Ty rozwiazesz ten problem.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Reinstalacja wot-a usunieci z rejestru wszystkiego z wotem , modami, czyszczenie temp nic nie dalo , nawet w 04 nie dziala raport.

Jakies sugestie @Aslain co to moze byc ? Dodam iz posiadam windows 7 ultimate z powylanczanymi wszystkimi zaporami i bez antywirusa.

Edited by kwasek32
  • Downvote 1
Link to comment

po instalacji paczki 1,2,3,4 ciagle wyskakuje ten sam blad , brak mozliwosci robienia raportow  z przyczyn iz nie dziala wcale u mnie Aslains_WoT_Logs_Archiver . Jak to Pan od modow stwierdzil ze cos go blokuje u mnie na kompie , ja sie pytam co skoro defender , zapora , antywirus sa wylaczone zatem co mianowicie moze blokowac ??

 

  • Downvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.