Jump to content

problem z zawieszaniem się gry po pathu 1,5


Recommended Posts

Z tym paczem ogólnie jest coś nie tak, ja to się nawet zalogować nie mogę i to obojętnie czy z modami czy bez. Jedynym w miarę pewnym sposobem włączenia wota jest najpierw reset kompa a i to nie daje do końca pewności że nie wywali z gry w trakcie rozgrywki. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 7/6/2019 at 2:49 PM, grzesok1 said:

Cześć

od patha 1,5 mam problem z zawieszaniem się gry - w czasie bitwy - gra zawiesza się na 2-3 sekundy aby potem ponownie wrócić do rozgrywki , dzieje się to 2,3 razy w ciągu 10 bitew.

Czasami niestety wywala też w ogóle z gry na pulpit ,

 

w załączeniu Logi

Aslains_WoT_Logs.zip 119.13 kB · 1 download

Miałem to samo. Z racji że mam wiekowego kompa ( są ważniejsze rzeczy niz inny komp na razie) zacząłem szukać przyczyn u mnie. Mam win7 pro którego zrobiłem reinstal + wszystkie sterowniki jaie są potrzebne. Po uruchomieniu gry było wspaniale do pewnego momentu kiedy ponownie wystąpił ten problem. Zacząłem szukać czy coś nie blokuje lub przerywa sygnału pomiędzy routerem ( swiatłowód inea) a moim "kalkulatorem:" i co się okazało ? Kupa smiechu bo przyczyną okazał się uszkodzony kabel do internetu a konkretnie sama wtyczka ( nie wiem jakim cudem ale jeden z kabelków ze starości tzw"skruszał" i odpadł) po wymianie na nowy przewód problem ustąpił

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.