Jump to content

problem z modpackiem nr. 5


Recommended Posts

Aslan, coś jest nie tak z modami w nowej wersji. Grając artą po oddaniu kursu nie wiem czy tarfowałem przeciwnika tj. oddaję strzał, ale nie widzę lotu pocisku ani miejsc ruchu, włączaj się tylko komunikat, że ogłuszyłam przeciwnika. Myśli, że to wina celownika, więc zmieniłem na inny i usunąłem yasen krasena, ale dalej jest to samo. Poniżej podaj wymagane pliki + film z gry i lista zainstalowanych modów u mnie

Aslains_WoT_Logs.zip _Aslains_Installer_CompList.log 20190807_1035_usa-A88_M53_55_35_steppes.wotreplay

Link to comment

Pomogłą porada kolegi Patrola z ustawieniami ( jakość efektów dodatkowych i efekty w trybie snajperskim na max ), teraz trzeba sie przyzwyczaić do tego i bedzie git. Apropo, Aslain powiedz mi da radę coś zrobić z tym okręgiem skupiania jak na forum wot wkleiłem zdjęcie ? Okrąg jest jajowat a na dole brak kropek, czy tez trzeba czekac na aktualizacje celownika ?

Link to comment

Aslain, zakutualizowałem dzisiaj modpack ( do najnowszej paczki ) i problemy powróciły. W pewnym momencie gra sie blokuje ( długi lag ). Pomaga dopiero wyłaczenie wot i ponowne uruchomienie wot, ale jak zaczniesz rozgrywkę artylerią w czasie gry celownik wygląda jak na filmie ( jakby w ogóle nie było battle assistant ). Poniżej wymagany plik Aslains_WoT_Logs oraz film z gry pokazujący jak wygląda celownik i jak się zachowuje

Aslains_WoT_Logs.zip 20190810_2231_usa-A88_M53_55_36_fishing_bay.wotreplay

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.