Jump to content

wywala bitwy 30vs30


Recommended Posts

podłączam sie do problemu. wot wywalony w trakcie bitwy 30vs30 X poziom. za cholerę nie można wejść do bitwy. Ponadto efekt "pływania otoczenia " potwierdzam w 100 procentach . wcześniej nie miałem nigdy zastrzeżeń do paczki. Instalacja nowej paczki nie pomaga !!!

Edited by dydex
Link to comment
  • Administrator

Wyglada na to ze to XVM. Chociaz 100% pewnosci nie mam. Jak ktos gra z Otrzymane trafienia w bitwie (Battle Hits Viewer) to niech sprawdzi czy bez tego moda. I przypominam aby zalaczac logi, bez nich jest ciezko cokolwiem sprawdzac.

Link to comment
  • 2 months later...

może wreszcie naprawiłbyś błąd wywalania gry w trakcie bitwy 30vs30 ???? kolejna łatka kolejny ten sam problem ja p......ile można ??? nie będę ponownie załączał logów bo wysyłane jest podobno zgłoszenie błędu 

 

  • Downvote 2
Link to comment
16 hours ago, dydex said:

może wreszcie naprawiłbyś błąd wywalania gry w trakcie bitwy 30vs30 ???? kolejna łatka kolejny ten sam problem ja p......ile można ??? nie będę ponownie załączał logów bo wysyłane jest podobno zgłoszenie błędu 

 

Nie podoba sie to nie używaj paczki,idź od kogoś innego sobie pobierz i zobaczymy gdy będziesz miał błąd czy tak samo szybko Ci pomoże,powodzenia,Aslain nie naprawia modów i ich działania bo nie on je wydaje,daj logi bez ATAC! tak jak radził i poszuka dalej ;0

 

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

image.thumb.png.406ee519407d055acad0aa0c3846b1ed.png

i to tylko wielka bitwa
miałem zacząć ten wątek ale widze już jest

od razu wpiszę że używam XVM i każdy błąd pisze crashed XVM czyli coś tam jest nie tak

Aslain może ty coś pomożesz albo trzeba wyłączyć wielkie bitwy

 

Edited by Piotr2301
Link to comment
  • Administrator

@merfay

W takim przypadku zalacz pliki recznie, informacja w podpisie posta.

 

@Piotr2301

Folder jak i same pliki z raportami jest bezuzyteczny.

 

Szczerze jesli do tego czasu nie wiadomo co to robi, tym paru osobom w tym watku to watpie aby dalo sie znalezc powod.

 

Tutaj ktoś utworzył wątek, ale bez logów to nic tam nie da i tak. Oni też proszą o logi z czystego XVM, a nie zmodowanego jak u mnie, do tego bez innych modow.

https://koreanrandom.com/forum/topic/52031-constant-crashes-in-grand-battles-only/

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 9/5/2019 at 6:01 PM, merfay said:

no właśnie tak robię ale nie tworzy mi się ten plik zip Aslains_WoT_Logs.zip .

folder Archiver logs jest pusty :(

Ten sam problem co ja masz . 

Jednak ja uslyszalem inna odpowiedz gdy o tym wspomnialem i przy okazji -3 od jakiegos wszechwiedzacego obroncy ktory jedynie sobie tutaj posty probuje nabijac w kazdym temacie jaki sie pojawi.

 

A wracajac do tematu "wylacz antywirusa , zapore windosowska i cos tam innego co blokowac moze dzialanie tego programu" 

A jak to wyzej nie pomoze to reinstalacja windowsa pozostaje. ( co w moim przypadku i tak nic a nic nie pomogla) :)

On 9/1/2019 at 2:51 PM, Metafan said:

Nie podoba sie to nie używaj paczki,idź od kogoś innego sobie pobierz i zobaczymy gdy będziesz miał błąd czy tak samo szybko Ci pomoże,powodzenia,Aslain nie naprawia modów i ich działania bo nie on je wydaje,daj logi bez ATAC! tak jak radził i poszuka dalej ;0

 

Nie udzielaj sie skoro nic nie wnosisz do tego tematu a jedynie piszesz gdzie popadnie by sobie posty nabijac :) 

  • Downvote 1
Link to comment

wrzucam logi. wywaliłem już wszystkie sugerowane mody ....bitwę wywala mi zawsze przy stanie 28:....może masz jakiś pomysł od czego ? szukanie na okrągło kiedy bitwa 30vs30 jest co kilkanaście bitew jest bez sensu. może coś poradzisz. i proszę pseudo pomagierów typu" nie pasuje to nie instaluj" o niezaśmiecanie forum dziecięcymi tekstami. Walczę z tym już od dość dawna i po każdej aktualizacji gry problem powraca .  Irytujące kiedy masz na koncówce szansę na misję ...

Aslains_WoT_Logs.zip

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by dydex
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.