Jump to content

Mody nie wczytują się


Recommended Posts

Hej,

Mam problem z modami w bitwie, problem występował też z paczkami dla wersji 8.7.0

Problem następujący, w teorii zainstalowałem panele boczne hakabase, panel górny z paskami hp, światła kierunku poruszania(aslain), ślady smug(Butterkeks), licznik dymu, asystent regeneracji oraz modyfikacje głosów załogi.

Mody dotyczące modyfikacji portu działają, za to modyfikacje w bitwie nie są widoczne

 shot-19-09-04-19-56-33-0962.jpgshot-19-09-04-19-55-08-0226.jpg

 

Próbowałem też wygenerować logi ale archiver nie tworzy żadnych plików do folderu.

Proszę o pomoc :<

Link to comment

Hej,

Mam problem z modami w bitwie, problem występował też z paczkami dla wersji 8.7.0

Problem następujący, w teorii zainstalowałem panele boczne hakabase, panel górny z paskami hp, światła kierunku poruszania(aslain), ślady smug(Butterkeks), licznik dymu, asystent regeneracji oraz modyfikacje głosów załogi.

Mody dotyczące modyfikacji portu działają, za to modyfikacje w bitwie nie są widoczne

 shot-19-09-04-19-56-33-0962.jpgshot-19-09-04-19-55-08-0226.jpg

 

Próbowałem też wygenerować logi ale archiver nie tworzy żadnych plików do folderu.

Proszę o pomoc :<

Link to comment
  • Administrator

Generalnie wszystko w paczce dobrze sie instaluje, jedyne wypadki kiedy tak nie jest sa takie ze cos na kompie usera blokuje instalacje, jest to najczesciej antywir lub brak uprawnien admina w czasie instalacji i odpalania gry. W niektorych przypadkach ludzie tez instaluja do zlego folderu, ale wtedy nic by nie dzialalo.

 

Alernatywny interfejs pelny ma byc zawsze wlaczony jesli sie uzywa mody.

Link to comment

Zainstalowałem właśnie mody na drugiej instancji gry, wszystko z uprawnieniami administratora, problem dalej występuje.

Najdziwniejsze że nie miałem żadnych takich problemów przed wresją 8.7.0. :/

Alternatywny interfejs ustawiony na pełny

 

Drobna zmiana, uzyskałem tylko że oznaczenia detekcji okrętu oraz czat wogóle sięnie wczytują

Edited by Denebio
Link to comment
  • 3 weeks later...
W dniu 4.09.2019 o 20:59, Denebio napisał:

Zainstalowałem właśnie mody na drugiej instancji gry, wszystko z uprawnieniami administratora, problem dalej występuje.

Najdziwniejsze że nie miałem żadnych takich problemów przed wresją 8.7.0. :/

Alternatywny interfejs ustawiony na pełny

 

Drobna zmiana, uzyskałem tylko że oznaczenia detekcji okrętu oraz czat wogóle sięnie wczytują

Witam! Mam dokładnie ten sam problem więc nie zakładałem nowego tematu. Nie działają mody w bitwie, w porcie tak. Nie działa czat bitewny, archiwizer nie generuje logów, odsył po teoretycznym wygenerowaniu do pustego folderu. Sprawdzałem spójność, przeinstalowywałem i nic. Przed 8.7.0 takich problemów nie było, pojawiły się dopiero z tą wersją. Anntywira mam od niepamiętnych czasów takiego samego (Kaspersky IS) i nigdy mi nic nie blokował. Interfejs alternatywny pełny włączony.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.