Jump to content

Problem po zainstalowaniu modpacka!


Recommended Posts

U mnie gra się ładuje, garaż wyświetla się prawidłowo. Po uruchomieniu rozgrywki - ekran początkowy bitwy (przed odliczaniem) i zawiesza się. Pozycja pokazywana na minimapie jest na środku. Do tego pokazuje HP pojazdu = 2500, ale jest wyzerowane. Po zakończeniu bitwy, gra wraca normalnie do garażu. 

Teraz, Wojtas45 napisał:

po zainstalowaniu mod packa jeszcze raz bez zmian wczytuje mnie do bitwy i tyle nic wiecej nie moge zrobic nawet czołgu nie widze swojego :) wtf

Dokładnie to samo. 

Link to comment

No tak,a bez modów to pewnie grac się nie da? Ciężko jeden dzień bez niego wytrzymać? Idźcie do lasu na spacer,grzyby podobno się pokazały,jedźcie na ryby,drapieżnik zaczął żerować bo chłodniej,odpocznijcie jeden dzień od wot-a w oczekiwaniu na paczke ;)

Edited by Metafan
  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
30 minutes ago, Metafan said:

No tak,a bez modów to pewnie grac się nie da? Ciężko jeden dzień bez niego wytrzymać? Idźcie do lasu na spacer,grzyby podobno się pokazały,jedźcie na ryby,drapieżnik zaczął żerować bo chłodniej,odpocznijcie jeden dzień od wot-a w oczekiwaniu na paczke ;)

no tak, wchodzę na stronę z modami od Aslaina, nie działają, a w dyskusji o tym, że nie działają, jakiś gość pisze, że można grać bez modów przecież, a w ogóle to idź na grzyby... po cholerę tu siedzisz, czemu jeszcze nie łazisz po lesie? kompleksy leczysz? 

Edited by mikeus
  • Upvote 1
Link to comment
39 minutes ago, Metafan said:

odpocznijcie jeden dzień od wot-a w oczekiwaniu na paczke ;)

Jutro bedzie łatka 1.6.0.8 :wink1:

2 minutes ago, JOJOJO said:

Chyba czas na zmiane dostawcy modów , u ciebie Aslain zawsze sa problemy i nie można grac .

Nidy nie testujesz Modpacka , jak bys to robił nie było by problemów.

Ludzie ogarnijcie sie !!! Modów do pioruna a chłop ma pewnie prace żone i dzieci a pensji za modpacka nie bierze

  • Downvote 1
Link to comment
11 minut temu, ZIBI napisał:
3 minuty temu, ZIBI napisał:

Gram od rana bo chory jestem i da sie grac

 

 

Jutro bedzie łatka 1.6.0.8 :wink1:

Ludzie ogarnijcie sie !!! Modów do pioruna a chłop ma pewnie prace żone i dzieci a pensji za modpacka nie bierze

Wlasnie ze po instalacki MODA Asliana nieda się już grac

  • Downvote 1
Link to comment
3 minutes ago, JOJOJO said:

Wlasnie ze po instalacki MODA Asliana nieda się już grac

jest takie cos jak tryb bezpieczny a jak nie pasuje unistal

 o widze dwa minusy dawajcie dalej prawda w oczy kole

Edited by ZIBI
  • Upvote 1
Link to comment
19 minut temu, ZIBI napisał:

jest takie cos jak tryb bezpieczny a jak nie pasuje unistal

 o widze dwa minusy dawajcie dalej prawda w oczy kole

Kolega ma rację. Nie odinstalowujcie  nic, bo trzeba będzie później ustawiać wszystko na nowo. Tryb bezpieczny przez który można wejść znajduje się w Game Center. Przy przycisku ,,Graj" można wybrać taki tryb. Gramy bez modów, ale gramy. Gdy Aslain zrobi nową paczkę, wszystko wróci do normy.

Link to comment
59 minutes ago, mikeus said:

no tak, wchodzę na stronę z modami od Aslaina, nie działają, a w dyskusji o tym, że nie działają, jakiś gość pisze, że można grać bez modów przecież, a w ogóle to idź na grzyby... po cholerę tu siedzisz, czemu jeszcze nie łazisz po lesie? kompleksy leczysz? 

synek byłem na grzybach z rana,jak wstawałes do szkoły to miałem pełne wiadro,potem pojechałem na rybki,coś tam brało, i nie spinam się że mi mody nie działaja i nie robię afery jak niektórzy że trzeba dostawcę modów zmienic,zobaczymy jak WG zablokuje mody całkowicie to pewnie odinstalujecie grę

  • Like 2
Link to comment
19 minutes ago, Metafan said:

synek byłem na grzybach z rana,jak wstawałes do szkoły to miałem pełne wiadro,potem pojechałem na rybki,coś tam brało, i nie spinam się że mi mody nie działaja i nie robię afery jak niektórzy że trzeba dostawcę modów zmienic,zobaczymy jak WG zablokuje mody całkowicie to pewnie odinstalujecie grę

Gościu nie trolluj. Nie masz nic do powiedzenie na ten temat - po co się odzywasz? Wątek jest o problemie z modem, nie o tym czy go używać czy nie. 

Link to comment
25 minutes ago, Metafan said:

synek byłem na grzybach z rana,jak wstawałes do szkoły to miałem pełne wiadro,potem pojechałem na rybki,coś tam brało, i nie spinam się że mi mody nie działaja i nie robię afery jak niektórzy że trzeba dostawcę modów zmienic,zobaczymy jak WG zablokuje mody całkowicie to pewnie odinstalujecie grę

dziubuś, personalne wycieczki to sobie w buty wsadź, bo pełnoletność osiągnąłem 22 lata temu... po co wchodzisz na dział "zgłaszanie problemów", skoro nie lubisz ludzi zgłaszających problemy? 

 

p.s. - protanki powodowały rzeczywiście błędy

Edited by mikeus
Link to comment
1 minutę temu, pumex1 napisał:

Wszystko działa  :) dzięki :) 

 

55 minut temu, Na_Pal napisał:

W czasie instalacji nie zaznaczajcie kalkulatora WN8 w bitwie od Protanki. To nie wina Aslaina lecz Protanki spaprali sprawę. Wtedy wszystko działa. Rozwiązanie podpatrzone u CustoLP.

WN8.jpg

Potwierdzam. Działa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.