Jump to content

blokowanie gry


Recommended Posts

czołem

Od wejsca nowej łatki mam pewien problem. Otóż o dowolnym momencie wszysko na ekranie się "blokuje", wygląda to tak jakbym dostawał laga bo lampa swieci sie na czerwono. Pomaga dopiero restart wot, z jednym małym wyjątkiem - nie działa po restarcie battle assistant. Wygląda to tak jakby celownik się zblokował w określonym punkcie mapy i nic nie pomaga. Poniżej podaję wymagany plik. Może uda się cos znależć co powoduje ten błąd

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

To zależy. Zdarza się że co kilka bitew, a raz wcale. Kombinuję z modami i sprawdzam co jest powodem ale nie mogę dojść do sedna problemu. najbardziej wydaje mi się że broblem tkwi tak jak mówisz w battle assistant, bo dziwnym trafem jak gra mi sie zblokuje i uruchomię ponownie to tak jakby go wcale nie było, a przy naciśnięciu G mam go zablokowanego w dowolnej części ekranu. Napisałbym do autora moda ale niestety nie mam konta na ru.

Link to comment

Aslain,skontaktowałem się z ravenem. Poprosił o plik python log z folderu win32, przesłałem mu wczoraj i czekam na odpowiedz. Dziwi mnie tylko że plik python.log w głównym folderze jest z wersji 1.6.0.8 bo zawsze po wyjściu nowego patha kasuję całego wot + pozostałości i ukryte pliki i sciągam all od nowa. Ale teraz czekam co on odpowie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.