Jump to content

Nie wchodzą wszystkie modyfikacje od wersji 1.6.1.3_01


Recommended Posts

Od 3 ostatnich wersji nie wchodzą wszystkie wybrane dodatki (np. kłódki, usunięcie przycisku sklepu, czołgu premium w tle, automatyczne logowanie czy hitlog, albo autoequip. Niektóre natomiast wchodzą ( dodatkowe zoomowanie, 3 rzędowa karuzela czy statystyki YasenKrasen ).

 

Usuwałem i instalowałem na nowo paczki. Naprawiałem grę poprzez klienta. Odinstalowałem i moduły i całą grę, i wgrałem wszystko na nowo, po oczyszczeniu rejestrów. Nic nie pomogło.

 

Pomocy

74209175_469951997202874_861707569293426688_n.png

74432172_2458091627769184_1205826787204923392_n.png

_Aslains_Installer.log _Aslains_Installer_CompList.log _Aslains_Installer_Options.inf python.log xvm.log

Link to comment

Dodam tylko że JESZCZE raz, wywaliłem wszystko, odinstalowałem wszystko, łącznie z folderem Wargaming z Appdata/roaming. Rejestry wyczyszczone. Komputer zrestartowany, przeczyszczone wszystko jeszcze raz. Czysta instalacja. Potem wgrałem paczkę, ale dodałem TYLKO kłódki. I nie ma, nie pojawiają się... 

_Aslains_Installer.log _Aslains_Installer_CompList.log _Aslains_Installer_Options.inf xvm.log python.log

Edited by DarthFlanel
dodanie plików
Link to comment
  • Administrator

Nie jednej osobie sie wydawalo ze instaluje do dobrego, a pozniej okazuje sie ze gra zainstalowana w dwoch roznych miejscach :) Oczywiscie to nie musi byc ten sam przypadek tutaj, ale warto sie upewnic.

 

Po drugie paths.xml, i sprawdz czy w srodku jest poprawna liczba (1.6.1.3) w sciezce do folderu z modami.

 

Tak czy inaczej zapewniam ze problem jest po stronie uzytkownika.

  • Like 1
Link to comment
1 minutę temu, Aslain napisał:

Nie jednej osobie sie wydawalo ze instaluje do dobrego, a pozniej okazuje sie ze gra zainstalowana w dwoch roznych miejscach :) Oczywiscie to nie musi byc ten sam przypadek tutaj, ale warto sie upewnic.

 

Po drugie paths.xml, i sprawdz czy w srodku jest poprawna liczba (1.6.1.3) w sciezce do folderu z modami.

Rozumiem. Wyżej wkleiłem miejsce gdzie mam grę i mody, więc to rozwiewa wątpliwości. W paths.xml też wszystko wygląda ok

image.png.4b34a00b5e9e1d96fa5899f66e90b398.png

Wgrałem najnowszą wersję. Nadal to samo.

image.png.1ad83b1fca5f090dd85954ef34db9b7b.pngimage.png.dfaf50601d5cd9457c647ebcd1ed67c8.pngimage.thumb.png.c4f5733b4ec19dae248b12d1775b1771.png

Link to comment
  • Administrator

Instalujesz to wszystko z prawami admina (prawy klick na .exe instalatora) i czy gre rowniez odpalasz z takimi prawami? Nie widze innego powodu ze to nie dziala. Zainstaluj jeszcze cos innego z paczki cos co nie jest z XVM. Np. Modpack button na dole paczki, albo moj sprawdzacz wersji modpacka. Zalacz logi wygenerowane przez logs archivera.

Link to comment
7 minut temu, Aslain napisał:

Instalujesz to wszystko z prawami admina (prawy klick na .exe instalatora) i czy gre rowniez odpalasz z takimi prawami? Nie widze innego powodu ze to nie dziala. Zainstaluj jeszcze cos innego z paczki cos co nie jest z XVM. Np. Modpack button na dole paczki, albo moj sprawdzacz wersji modpacka. Zalacz logi wygenerowane przez logs archivera.

Nie, wcześniej nigdy nie musiałem odpalać paczki czy gry z prawego przycisku/jako administrator. Ale teraz zrobiłem jak kazałeś. Odpaliłem jako admin paczkę, i grę, dołożyłem buttona, odpaliłem. Button jest. Kłódek jak nie było tak nie ma. Przycisk SKLEP PREMIUM jak był tak jest...

 

image.thumb.png.e1f74b6f98c3137263849d67ab99f65a.png

  

Dziwna sprawa, odpalam logs archiver, ale nie generuje nic w folderze O_o

 

image.png.a654f673c66560976ed4b03ca07e97dc.png

image.png.e31b8a33c3aa2bad587770d9af39df2c.png

Link to comment
  • Administrator

Sprawdz czy w pliku c:\Games\World_of_Tanks_EU\res_mods\configs\xvm\Aslain\hangar.xc masz w liniach z locker ustawione na true czy false.

 

Powinno byc:

 

    "enableGoldLocker": true,
    // true - enable locker for free XP.
    // true - включить замок для свободного опыта.
    "enableFreeXpLocker": true,
    // true - enable locker for bonds.
    // true - включить замок для бонов.
    "enableCrystalLocker": true,

Jesli nie jest to moze oznaczac ze cos przyblokowalo funkcje instalatora. Podobnie jak przyblokowalo tworzenie logow (pusty folder).

Link to comment
10 minut temu, Aslain napisał:

Sprawdz czy w pliku c:\Games\World_of_Tanks_EU\res_mods\configs\xvm\Aslain\hangar.xc masz w liniach z locker ustawione na true czy false.

 

Powinno byc:

 


    "enableGoldLocker": true,
    // true - enable locker for free XP.
    // true - включить замок для свободного опыта.
    "enableFreeXpLocker": true,
    // true - enable locker for bonds.
    // true - включить замок для бонов.
    "enableCrystalLocker": true,

Jesli nie jest to moze oznaczac ze cos przyblokowalo funkcje instalatora. Podobnie jak przyblokowalo tworzenie logow (pusty folder).

jest odwrotnie

 

image.png.4a7306b077d758864945286a64d24a18.png

Link to comment
  • Administrator

Ciezko pomoc, nie wiem co tam masz na windowsie poinstalowane i na dodatek jak to wszystko skonfigurowane jest. Moze sprobuj zainstalowac modpack do calkiem innej lokalcji, np. na innym dysku (lub nawet komputerze), i potem przekopiuj recznie zawartosc mods i res_mods do folderu z gra po uprzednim skasowaniu tych folderow.

 

Wiem ze u mnie zainstalowalem to samo o wybrales Ty i mam klodki itd. wiec to jest cos konkretnie tam u Ciebie nie tak.

Link to comment
24 minuty temu, Aslain napisał:

Ciezko pomoc, nie wiem co tam masz na windowsie poinstalowane i na dodatek jak to wszystko skonfigurowane jest. Moze sprobuj zainstalowac modpack do calkiem innej lokalcji, np. na innym dysku (lub nawet komputerze), i potem przekopiuj recznie zawartosc mods i res_mods do folderu z gra po uprzednim skasowaniu tych folderow.

 

Wiem ze u mnie zainstalowalem to samo o wybrales Ty i mam klodki itd. wiec to jest cos konkretnie tam u Ciebie nie tak.

Rozumiem. Sęk w tym, że w kompie nic się nie zmieniło od wielu miesięcy, jedynie aktualizuję programy graficzne. Nie wgrywałem nic co mogło by zaburzyć instalację modułów... nic od dawna nowego nie wgrywałem, za cholerę nie ma opcji by aktualizacja capture one, czy ccleanera mogła coś tu spierdzielić... Żadnych dziwnych antywirusów i tym podobnych... no nic...

Link to comment

Niestety, nie udało mi się ustalić co blokuje część modyfikacji. Poddałem się, bo nie mam ochoty na reinstalację systemu, a i to nie wiem czy pomoże.

Alternatywnym rozwiązaniem było postawienie całej paczki na laptopie bez wota, i przekopiowanie tego ręcznie na komputer z WOTem.

 

Wszystko zadziałało...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.