Jump to content

Błąd podczas uruchamiania skryptu


Recommended Posts

elooo....
u mnie to samo sie dzieje co u kolegi wyzej, dodam do tego info że jak wroce na poprzedni (#06)  twój modpack to wszystko jest ok i działa normalnie a na tym (#07) wyskakuja kwiatki te same co u kolegi.


p.s. U mnie od samego poczatku chodził WOT na WGC z racji win10 i niebyło problemu, wiec to coś w paczce musi sie krzaczyc.
p.s.2 po kilku próbach znalazłem czesciowy bład - Instalator instaluje nie do tego folderu co powinien. te 4 foldery powinny sie instalowac do folderu World_of_Tanks_EU

 

Nowy obraz mapy bitowej.bmp

Edited by xxx_Mario_xxx
  • Like 1
Link to comment
  • Administrator
10 hours ago, xxx_Mario_xxx said:

elooo....
u mnie to samo sie dzieje co u kolegi wyzej, dodam do tego info że jak wroce na poprzedni (#06)  twój modpack to wszystko jest ok i działa normalnie a na tym (#07) wyskakuja kwiatki te same co u kolegi.


p.s. U mnie od samego poczatku chodził WOT na WGC z racji win10 i niebyło problemu, wiec to coś w paczce musi sie krzaczyc.
p.s.2 po kilku próbach znalazłem czesciowy bład - Instalator instaluje nie do tego folderu co powinien. te 4 foldery powinny sie instalowac do folderu World_of_Tanks_EU

 

Nowy obraz mapy bitowej.bmp 4.33 MB · 1 download

 

To nie jest wina modpacka. WG pewnie popsulo Wam przejscie do Wargaming Center, najlepiej przeinstaluj cala gre od zera jak kolega powyzej lacznie z usuwaniem WGC.

Link to comment

Póki co wróciłem do wersji #06 i działa bezproblemowo.
Ja Wargaming Center miałem od początku, wiec tu nie leży wina po jego stronie bo an wszystkich poprzednich twoich modpakach działa.

Jak bede miał czas to zrobie reinstalke, a póki co szkoda zachodu bo w #07 dla mnie nic ciekawego poza xvm nie ma, wiec spokojnie na #06 moge grać.

Link to comment
  • Administrator

Tak czy siak nie jest to wina instalatora :) Oczywiscie mozesz myslec ze jest i uzywac #06. To ze ten modpack dziala a pozniejszy nie, jest prawdopodobnie czystym przypadkiem. Nie zalaczyles tez logow wiec nie da sie i tak nic sprawdzic, aczkolwiek na fotce ktora zalaczyles widac ze utworzyly sie foldery po za katalogiem z grą, nie widac daty ich utworzenia wiec tez nie da sie dokladnie zdiagnozowac, ale taki sam efekt powodowal jakis czas temu blad w WGC (od WG), i to najprawdopodobnie jest przyczyna nie dzialania, stad sugestia reinstalacji kompletnej z usunieciem wszystkiego we folderze z gra.

Link to comment

te foldery aktualizowały sie datą przy kazdym odpaleniu WOTa, nawet jak je usunąłem czy przeniosłem w prawidłowe miejsce to po wejsciu do gry znow sie tworzyły.

nic nie kasowałem z plików a znalazłem inny sposób, poprostu wszedłem w rejestr systemowy i pokasowałem wszystkie klucze zwiazane z GameCenter, Wargaming i worldOfTanks, zainstalowałem modpack i śmiga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.