Jump to content

Crash przy wychodzeniu do garażu


Recommended Posts

Witajcie

Od jakiegoś czasu mam problem z wywalaniem gry. Wcześniej grę wywalało w losowym momencie bitwy, a teraz jest to zawsze przy wychodzeniu do garażu. Często jest to po każdej bitwie więc jest to irytujące. Zrobiłem format komputera z win7 na win 10 i przez pierwsze 2h było git, a później zaczęło wywalać coraz częściej.

Problem na czystym wocie nie występuje, zaczyna się to po instalacji samego xvm+ dodatków od xvm.

https://www111.zippyshare.com/v/bYGEl8hS/file.html - Aslain logs.

Jeżeli coś jeszcze będzie potrzebne to wstawię. 
 

 

Link to comment
  • Administrator

Niestety nie znalazlem nic w logach. Jesli jednak sam XVM juz wywala to i tak nic z tym zrobic nie moge. Mi dzisiaj tak sie gra raz zawiesila, ale po smierci nie wracalem do garazu a po prostu zamknalem okienko gry. Sprawdz jak mozesz czy na tym modpacku jest ok: v1.6.1.3 #05 

Link to comment
2 hours ago, Aslain said:

Niestety nie znalazlem nic w logach. Jesli jednak sam XVM juz wywala to i tak nic z tym zrobic nie moge. Mi dzisiaj tak sie gra raz zawiesila, ale po smierci nie wracalem do garazu a po prostu zamknalem okienko gry. Sprawdz jak mozesz czy na tym modpacku jest ok: v1.6.1.3 #05 

a u mnie cos widac??? 

 

Link to comment

Problem niestety nie występuje od ostatniego patcha tylko dłużej. Wersje modpacka pobieram niemal na bieżąco.

 

Kolega zalecił mi odpalic w WGC Sprawdź i napraw i o dziwo jest git do tej pory. Pogram dzisiaj to napiszę czy dalej jest poprawa.

 

Do teraz jeszcze nie wywaliło, mam nadzieje że tak pozostanie. 

Dzięki:)

 

Edited by LionC
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.