Jump to content

Brak możliwości właczenia gry po zainstalowaniu Mod-Pack'a


Recommended Posts

Witam wszem i wobec.

Nie wiem gdzie tkwi bład, pierwszy raz mi to wyskoczyło, wcześniej nie było problemów.

Aktualizacja pobrana, zainstalowała się bez problemów - z racji tego że trwa konserwacja, brak możliwości logowania.

Mod-Pack pobrany, zainstalowany - nie sygnalizowało błedów w czasie instalacji.

Po instalacji próba logowania ... wyskakuje takie okienko z informacją, że czegoś brakuje - pytanie: czy błąd wynika z modu czy też klienta gry ??

Wszelkie potrzebne pliki byś mógł zobaczyć co i jak w załacznikach.

Z pozdrowieniami

post-3468-0-05651100-1423643011_thumb.jp

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

Czesć.

 

Ja robie instalke tylko z zaznaczeniem kasowania " resMod " , ale w 9.5 mialem problem taki ze musialem czasem 2 lub 3 x ponawiac instalacje bo sie wszystkie mody od razu nie instalowaly, a ostati patch to musialem z menadzera "kill proces" i dopiero po 2-3 krotnym takim procesie gra sie uruchamiala.....Hmmm dziwne :(

Link to comment

Wyrzucone kompletnie wszystko, wyczyszczone wszystkie pliki i foldery, wyczyszczony folder apps/roaming/wargaming.net

Zainstalowany od nowa klient gry - na czystym kliencie gry wszystko śmiga bezproblemów.

Zainstalowany Aslain ModPack ....

problemy jak wyżej,

próby przeprowadzone trzykrotnie

Link to comment

ale jak instalowales od 9.5 czy Test 9.6? No jak od 9.5 na 9.6 to tak, przedewszystkim wszystkie mody odpowiadajace za dzwieki beda wywalac gre , ja bynajmniej tak mialem kilka pachy temu :(  a te z Testu czesto po wprowaszeniu finalnej wersji nie dzialaja....... :(

Link to comment

Bład tkwi w path.xml, to jest pierwsze co złapałem

Drugi tkwi w tym że zmienia nazwe folderu res_mods/0.9.6 na 0.9.5 i gre wywala kompletnie

Po próbie wyinstalowania moda poprzez instalator natywny Aslain Mod-Pack, gra nie uruchamia się w ogóle.

Nie wiem co usuwa, nie grzebie dalej.

 

Dalej nie wiem, informatykiem nie jestem :)

Z pozdrowieniami

 

 

ADD->>

Czysta instalacja do innego folderu i wrzucone pare modów, które się zainstalowały do folderu res_mods/0.9.6 ... działa :)

Oprócz jednej rzeczy - Korean HitZones - 2 zrzut ekranu w załączniku.

 

Z pozdrowieniami

post-3468-0-78031100-1423657039_thumb.jp

post-3468-0-91333000-1423657652_thumb.jp

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.