Jump to content

Recommended Posts

Witaj

 

Skorzystam i przy okazji, aby nie robić kolejnych tematów, poruszę kilka spraw.

 

AD 1. Nie wiem czy u innych osób także jest coś takiego (dublowanie nazw tanków): Bez zainstalowanego ModPacka wszystko jest w porządku. U syna jest podobnie, wiec nie jest to wina gry samej w sobie czy też wina leży po stronie systemu (Windows 7 Home Premium). Dodam, że po zainstalowaniu patha 9.5 taka sytuacja pojawiła sie po raz pierwszy. Zaczęło to bodajże od zainstalowania ModPack'a w wersji v.4.1.13 lub v.4.1.14. Czy jest zatem możliwość poprawienia tego błędu?

 

http://c.wrzuta.pl/wi15104/819200f1000e4c1b54dcac61

 

Dołączam także wymagane pliki.

 

AD 2. Czy można spodziewać się szybkiego dorzucenia do ModPack'a WOT Tweakera oraz moda/ów usuwających mgłę? Mam już słabe oczka i każdy mod ułatwiający grę, dla takich osób jak ja, jest istnym zbawieniem.

 

AD 3. Tak, wiem, że kilka osób napisze, że to przeżytek itd. Dla mnie jednak i dla wielu osób korzystanie z kombinacji klawiszy "W-S-A-D" jest mało komfortowe. Korzystam z klawiszy kursora od początku korzystania z komputerów, a dokładnie przy grach. Datuje sie to od 1985 roku. Tak, stary już jestem i stąd moja prośba. Czy można dodac w instalatorze dodatkowo wybór klawisza (DELETE lub END) do powiększania mapy? Rzecz jakby z z gruntu błacha, ale dla wielu osób będzie to bardzo wielkim ułatwieniem w grze.

 

Dziękuję i Pozdrawiam

 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

AD 1. Nie wiem czy u innych osób także jest coś takiego (dublowanie nazw tanków): Bez zainstalowanego ModPacka wszystko jest w porządku. U syna jest podobnie, wiec nie jest to wina gry samej w sobie czy też wina leży po stronie systemu (Windows 7 Home Premium). Dodam, że po zainstalowaniu patha 9.5 taka sytuacja pojawiła sie po raz pierwszy. Zaczęło to bodajże od zainstalowania ModPack'a w wersji v.4.1.13 lub v.4.1.14. Czy jest zatem możliwość poprawienia tego błędu?

 

 

Mogę odnieść się tylko do (1).

WoT od pewnego czasu oferuje więcej info na minimapie i dubluje się to z modami. Poniżej wklejam screen - wybierz "nigdy".

5kcy17i0mnoz.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.