Jump to content

Wywala z gry


Recommended Posts

  • Administrator
1 hour ago, chacky01 said:

Problem pojawil sie dzisiaj. Wywala kompletnie z gry do pulpitu po czym od nowa musze wchodzic i sie logowac. Zdarza sie to na roznych czolgach i roznych mapach.

Aslains_WoT_Logs.zip 224.67 kB · 0 downloads

Chyba mod ATAC! Ci się wiesza czasami.

16 minutes ago, paul29b said:

U mnie to samo od wczoraj, już zmieniałem kilka różnych modów, nawet wersję 08 instalowałem ale cały czas albo podczas ładowania gry albo w trakcie gry wywala do pulpitu. Różne czołgi, różne mapy.

Aslains_WoT_Logs.zip 732.86 kB · 0 downloads

Ciezko powiedziec, a jesli usuniec AutoAimIndication+ ? Mozliwe ze wieszanie jest tez powodowane przez XVM. Ostatnio nasililo sie raportowanie o wieszaniu/zacinaniu gry, ale nie mam na razie na to konkretnej odpowiedzi.

Link to comment

Dzięki za odpowiedź. Najpierw przed Twoim postem odinstalowałem "KoreanRandom" - w innym poście wyczytałem, że być może to jest ten problem i zagrałem 5 bitew bez problemów, następnie ten autoaim też odinstalowałem i kolejne 5 bitew też bez wywalania (a wcześniej to max 2 bitwy były bez problemów) i oby tak zostało.

Jeszcze dodam, że przed tymi grami odpaliłem ccleaner i przeczyściłem komputer. Może to też być jakieś rozwiązanie.

Dzięki jeszcze raz za pomoc.

Edited by paul29b
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.