Jump to content

Laguje i czasami wywala


Recommended Posts

U mnie v.16 zaczęła lagować i raz mnie wywaliło do pulpitu gdy zginąłem, po chwili gdy wróciłem do garażu przed końcem bitwy. Załączam ten plik bo logi się nie tworzą. V15 działa i lagi są znacznie mniejsze na tym samym zestawieniu. Nie mam żadnych skórek, dźwięków, nawet chwilowo bez statystyk YK. Pozdrawiam.

python.log

Link to comment

Hmm, nie wiem jak utworzył się nowy temat. Byłem przekonany że dopisuję się do już istniejącego. Przepraszam za to spamowanie. Nie mam tam za wiele, może zbyt przewrażliwiony jestem na punkcie wydajności mego sprzętu i łącza. Dzięki za szybką reakcję.

Link to comment
  • Administrator

Ja zrobilem z tego posta nowy temat, gdyz nie do konca byl powiazany z poprzednimi przypadkami ktore w moim przekonaniu byly spowodowane skorkami Esther. Nic nie szkodzi, po to jest ten dzial aby zglaszac problemy. Modow wiele nie instalujesz, wiec powinno byc prosciej dojsc do problemu, usuwaj po jednym modzie i sprawdzaj, zacznij od celownikow, a potem PMOD.

Link to comment

Celownika mi szkoda bo to jest jeden z głównych powodów instalowania modów, więc zacząłem od PMODa od którego miałem chyba tylko pokazywanie szóstego zmysłu przez 10s. Zamieniłem go na taką opcję w XVM, zainstalowałem v17. Zagrałem kilka bitewek i wygląda na to, że wszystko wróciło do porządku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.