Jump to content

Zawiesza grę


Recommended Posts

  • Administrator

Masz troche bledow w logach pythona, ale nie jestem pewien skad sie biora. Napisz w jakich momentach sie to wiesza? Wychodzisz z bitwy po smierci, czy po ukonczeniu calej bitwy? Czy w czasie trwania ostatniej bitwy trwaly jakies inne bitwy w tym czasie, jesli tak to ile?

 

Na próbne usun moda Otrzymane trafienia w bitwie.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Cześć,

Odkopię ten wątek, żeby nie duplikować tego samego problemu - właśnie zdarzyło mi się to po zakończonej bitwie - szczerze to natrafiłem na ten problem pierwszy raz w ogóle.

Załączam swoje logi, może jakaś krzyżowa analiza wspólnych modów pozwoli wskazać winnego?

 

P.S. Czas bitwy (i zwiechy) to okolice godziny 23:00-23:05

P.S.2. Niestety opcja odinstalowywania modów po jednym odpada, bo w moim przypadku zdarzyło się to raz - bitwy przed jak i kilka po tym problemie były bez zarzutu, więc ciężko mi przewidzieć, kiedy następny raz się to wydarzy i odinstalować przed konkretną bitwą jakiś losowy mod.

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by rumcajsek
Link to comment
  • Administrator

Pamiętam że gra miała i być może nadal ma taki błąd że jak się ładowała bitwa i rozmawiało się właśnie na TS to bitwa się nie wgrała i było widać tylko ekran z listą graczy, może jest podobnie. Sprawdź, jak masz możliwość, czy sytuacja się powtórzy w takim przypadku jak znów będziesz trzymał klawisz rozmowy czy jak tam masz.

Link to comment
  • Administrator

W przypadku TS nie bylo to w ogole mod, po prostu polaczenie aktywnego uczestniczeniczenia w TS (rozmowa)+ladowania sie ekranu bitwy z WoT i sie wykladalo. Dlatego zalecane bylo nie rozmawianie w czasie az sie zaladuje bitwa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.