Jump to content

Czy trzeba jakoś zapisać wybór modów?


Recommended Posts

Witam. Mam pytanie czy po wybraniu modów trzeba to jakoś zapisać w innym folderze żeby po ponownym włączeniu  gry były te same mody?

Wczoraj wgrałem sobie 4-5 modów a dzisiaj mam dużo więcej. 

Plus do tego wczoraj miałem zmysł z czasem 10s a dzisiaj już nie. 

Aslains_WoT_Logs.zip

A tutaj wysyłam zipa do modów które wybrałem

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Mozesz dac konkretny przyklad, najlepiej z fotkami, co bylo a co jest teraz? Ponad to czym sie roznia te logi dwa od siebie? Porownalem sobie te logi, i roznia sie tylko tym ze pierwszy jest po instalacji bez odpalania gry, a drugi wygenerowany juz po odpaleniu gry chociaz raz. Po za tym nie wydaje mi sie zeby sie czyms roznily, to te same mody.

Link to comment
  • Administrator

Nie wiem co rozumiesz przez XVM, jesli staty to jak je raz aktywujesz to masz aktywne przez chyba 10 dni, i potem znow trzeba aktywowac, sam XVM to nie staty a wielki mod od prawie wszystkiego w grze.

 

Zalacz jakies screenshoty bo ciezko tu teoretyzowac nie widzac dokladnie tego o czym mowa.

Link to comment
  • Administrator

Z logow wynika ze taki konfig XVM jak widac na screenie sobie wybrales, nic w sumie nie wybrales z galezi XVM po za samym buildem XVM z opcja pokazywania zarowki przez 10 sek.

 

Musisz pamietac ze XVM sklada sie z wielu modow i wybierajac jego instalacje wiele z nich dostatniesz domyslnie wlaczonych, jesli ich nie chcesz musisz wybrac to co chcesz widziec w galezi XVM, lub nie instalowac XVM wcale. W skrocie wybierajac ze chcesz zarowke na 10sek, bedziesz mial tez instalowane niektore inne rzeczy taka jest juz natura xvm.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.