Jump to content

Utrata pakietów


Recommended Posts

Od dłuższego czasu mam problem z utratą pakietów danych. Kończy się to na tym że albo stoję na bazie albo jadę w siną dal. Antywirusa tymczasowo odinstalowałem, zapora windows sprawdzona. Podczas gdy bez modów wszystko jest ok lecz w momencie zainstalowania xvm gra albo wyłącza się podczas uruchamiania, uruchamia się 5 min. albo podczas bitwy bitwy dzieje się tak jak opisałem. Proszę o pomoc bo to jest wina nowego laptopa i już nie wiem co się dzieje bo na starym wszystko było ok.

Jeśli załączony plik posiada za mało danych bo po problemie z xvm uruchomiłem WOTa ponownie bez modów powtórzę cały proces po kilku bitwach na modzie.

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Miałem ostatnio podobny problem z pakietami i problemem był rozgałęźnik sygnału. Jak masz po kablu z tel lub kablówki to wymień trójnik bo na pewno  jakiś masz a na nim jest największa strata, ogólnie podobno je trzeba co jakiś czas wymieniać bo coś takiego się dzieje

Link to comment
7 hours ago, Aslain said:

Utrata pakietow moze byc spowodowana przez wadliwie dzialajace urzadzenia sieciowe badz problemem z sila sygnalu itp. Obawiam sie mody nie maja z tym nic wspolnego. W logach nie widze nic co by moglo swiadczyc o tych problemach.

Właśnie o to chodzi że problem może być w laptopie bo w tym samym momencie testowałem grę na innym sprzęcie i wszystko śmigało. Problem jest od nowości.

Ale trochę dziwne że bez modów gra chodzi :/

Link to comment
  • Administrator

Mody jesli zainstaluje sie ich zbyt wiele na zbyt slabym sprzecie moga powodowac spadki fpsow, mozliwe ze laptop robi sie tak mocno obciazony ze nawet nie wyrabia mu karta sieciowa, troche naciagana teoria, ale moze byc mozliwa.

Link to comment
On 3/19/2020 at 8:47 AM, Aslain said:

Nic w logach nie ma, w sensie sladu po jakichs utratach, logi nie zawieraja bledow.

WIELKIE dzięki za zainteresowanie.

Informacyjnie jednak to wina mego wi-fi i to gdy gram na swoim lapku bo na kumpla już wszystko śmiga :)

Po prostu skontaktuję się z moim dostawcą by go wymienić lub skonfigurować.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.