Jump to content

lag i wywalanie z gry


Recommended Posts

Witam Aslain
Od jakiegoś czasu mam problem z WOT. Otóż gram normalnie i w pewnym momencie gra mi się "zawiesza", lampka pingu robi się czerwona a po chwili wywala do ekranu logowania.  Nie wiem o co chodzi z tym wszystkim. Zaktualizowałem wszystkie sterowniki + oprogramowanie, dodawałem grę do wyjątków zapory, reinstalowałem system operacyjny i nic, nadal to samo. Nie mogę znależć żródła problemu ani co go powoduje. Dodaję również że problem dotyczy tylko wot bo wow działa normalnie. Bardzo proszę o pomoc lub podpowiedz gdzie można szukać problemu żeby to naprawić. Poniżej wymagany plik.

Nemiks

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Tylko dlaczego tak się dzieje z wot, a pozostałe gry od wg działają normalnie ? Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, kiedyś na wot pisałem posta że po powtórnym zalogowaniu po takim kicku jak wyżej celownik blokuje się w rogu mapy i zacząłem sprawdzać wszystko od nowa. Dziwne że celownik Jimbo v2 którego  używałem ( cały czas powoduje ten problem ), ale zmieniłem go na v3 i jak na razie wszystkie problemy zniknęły jak ręką odjął. Nie wiem czemu tak akurat się dzieje

Link to comment
  • Administrator

Zobacz w trybie bezpiecznym czy tak sie dzieje z lagiem, nie znam moda ktory by powodowal problemy z lagami.

 

Inne gry to inne servery i inne sciezki sieciowe do nich, wiec tutaj nie ma znaczenia ze w innych grach problemu nie ma, byc moze serwer WoT ma problem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.