Jump to content

crashe przy wejściu w randoma


Recommended Posts

Aslains_WoT_Logs.zip

cześć :)

Od mniej więcej tygodnia - dwóch co jakiś czas wot crashuje mi przy wejściu w randoma. Wyświetla się ekran startowy ( nazwa mapy, składy drużyn itp) , i tak wisi, nie przechodzi w tryb 3d i nie odlicza. Muszę wyść do pulpitu , skilowac WOT z eksploratora procesów i odpalić ponownie.

Myślałem że ostatnia wersja z usuniętym bugiem crashujacym coś zmieni , ale nie.

Sytuacja występuje mniej więcej raz na 20-30 bitew.

Próbowałem i ze stabilnymi XVM i nightly, to samo.

 

(EDIT) jestem PL i kurcze nawet flagę w XVM ustawiłem na PL  (niech widzą w bitwie że PL moe nie być noobem i kto ich killuje) - a na Twoim forum , Aslainku, mam flage niemiec ?? Może geny po babci urodzonej pod Berlinem się odezwały, czy co ? ;)

pozdrawiam !

Góral

Edited by _G0RAL_
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

No, chyba wyczaiłem co jest grane. Podejrzewam, że to NIE wina modów, lecz WOT. No ale jak wiemy, pisanie do WG z problemem jest bez sensu 'zrób czysta instalację, wszystko przez mody' ;)

Jak czegoś nie wymysli Aslain, to bedziemy nadal w czarnej D.

Do rzeczy - mi gra działa stabilnie nawet po kilka godzin, żadnych crashy. Dopóki nie wyjdę do pulpitu i nie wrócę, albo co gorsza - nie włączy mi się screen saver czy coś w przerwie w grze. Po takim przejsciu - czasem uda się zagrac nawet 2-3 bitwy, ale crash MUROWANY. Dokładnie w momencie gdy silnik ma zacząć renderować 3d po screenie startowym bitwy . Co najlepsze, gra nie wali się na twardo do końca - ten zegar z czasem na ekranie startowym nadal pokazuje rosnący czas.

 

pozdrawiam, Góral

 

Link to comment
  • 1 month later...

Odświeżam - myślałem że po jednym z ostatnich update (była mowa że zegar w garażu zwiesza grę w podobny sposób jak to jest u mnie, po zminimalizowaniu gry) - będzie OK. Ale jest gorzej. Sytuacja sprzed chwili - grałem sobie, potem miałem z 20 minut przerwy. Odpalił się screen saver windows. Wrociłem do gry, garaż. Odpalam bitwę . Znów się wiesza na ekranie drużyn, zegar działa, ale widok 3d się nie ładuje. No dobra, myślę sobie. ctrl-alt-del, skilować proces, odpalić wot jeszcze raz, wejdę w bitwę z opóźnieniem ale może jeszcze coś zdziałam. D%pa. Weszło w bitwę , ale widzę tylko swój czołg - zero interface, nie widzę przeciwników, kółko 'ładowanie interfejsu' się kręci i nic. Reszta teamu musiała mnie wziąść za debila :(  Skilowałem wot znów, sytuacja się powtórzyła :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.