Jump to content

Wywalanie z gry.


Recommended Posts

  • Administrator

Dzieki sprawdzam, a jak czesto sie to dzieje?

 

Zobacz bez modow by Spoter

 

               Vehicle Exp Extended v1.08 by Spoter
(uwaga: może powodować zawieszki hangaru na niektórych komputerach!)
               Quests Extended v1.07 by Spoter
(uwaga: może powodować zawieszki hangaru na niektórych komputerach!)
         AutoAim mods
            Autoaim extended v2.04 by spoter [DLC]
Link to comment

 

Dzieki sprawdzam, a jak czesto sie to dzieje?

 

Zobacz bez modow by Spoter

 

               Vehicle Exp Extended v1.08 by Spoter
(uwaga: może powodować zawieszki hangaru na niektórych komputerach!)
               Quests Extended v1.07 by Spoter
(uwaga: może powodować zawieszki hangaru na niektórych komputerach!)
         AutoAim mods
            Autoaim extended v2.04 by spoter [DLC]

 

Mody, które zostały wymieniony nie zostały zainstalowany. W chwili obecnej, nie powoduje, żadnych wyrzuceń z gry.

 

Mod, który jeszcze zainstalowałem to:

» Wyspotowane pojazdy

            Kierunek wrogich pojazdów v1.05 by Spoter (brak, jakichkolwiek problemów).
 
 
Przy instalacji, cały instalator się zawiesza i nie dokańcza w pełni zainstalować modów, przynajmniej w moim przypadku tak jest. Cały transfer to 250KB/s i końcówka była 3m do końca. A przed wersją 9.6 wszystko było pięknie i idealnie, a teraz to sam koszmar.
Link to comment

potwierdzam co do predkosci transferu...

 

Mam stałe łącze 20Mega i troche mnie to zastanawia...

Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ale przy poprzednich patchach sciagniecie trawo mi 3-5sekund, instalacja tez bardzo szybko max 1min (nawet jak duzo modów instalowałem).

Po wyjsciu patcha 9.6 samo sciagniecie modpacka np 4.12 trwa juz dłuzej a o instalacji to nie wpomne ile czasu zajmuje...

Wina tu chyba lezy na serwerach plików mediafire (zawsze stamtad sciagałem)

z serwera mega jeszcze wolnej idzie (w tym czasie co tu mam sciagnac 40MB to z innych serwisów spokojnie zdazy mi sie film 700MB sciagnac ;p)

Link to comment

Aslain, nie wiem czemu ale mi się wydaje że masz wprowadzony limit transferu. Albo, coś jest mocno nie hallo, żeby był takowy transfer ściągania modów z instalatora. Masz może gdzie przechowywać pliki, które są obecnie na hostingu? Chodzi, oto żeby nie było takich problemów przy ściąganiu modów z instalatora (nieważne), jaka to aktualizacja.

 

A sprawdzić zawsze można o co w tym chodzi, co nie.

 

 

Edit:

 

To jest nie normalne z tym transferem, chciałem zaktualizować do najnowszej wersji to się znowu zwiesił instalator, a szczególności pobiera mi jeszcze przy tym procesor. Według mnie coś jest nie hallo z tym czymś!

 

 

Edit 2:

 

Nienawidzę twojego hosta. 2 próba i kolejny zwierzka!

Link to comment

 

Mario,zapominasz o jednej kwestii,nodpacka ściągą około 3/4 graczy z wszystkich serwerów a film kilkanaście osób.

 

tak w zupełnosci sie z Toba zgadzam - to tylko taka przykładówka :)

rozchodziło mi się o to, że kiedys wczesniej nie było tego problemu - wtedy tez te 3/4 graczy sciagało a mi sciaganie trwało kilka sekund ;)

Link to comment

Oficjalne stanowisko w sprawie modyfikacji gry

 

W ciągu kilku ostatnich miesięcy zauważyliśmy liczne wątki na forum i komentarze z prośbami o zajęcie przez Zespół Społeczności stanowiska w sprawie modyfikacji gry (“modów”). Widzieliśmy wiele dyskusji o tym, które modyfikacje są dobre, a które złe; co powinno być dozwolone, a co zabronione; a także wiele różnych opinii o tym co daje zbyt dużą przewagę. Wszystko to wprowadziło spory zamęt, więc chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym stanowiskiem w tej sprawie. Na początek jednak, chcielibyśmy, aby było jasne:

 
Nasze stanowisko nie jest listą oficjalnie zatwierdzonych modów – ma za zadanie przedstawić Wam w jaki sposób rozumiemy ideę “fair play” w World of Tanks.

 
Istnieją różne mody, które poprawiają jakość rozgrywki poprzez dodanie wygodnych rozwiązań lub dostosowanie gry do upodobań gracza. Przykładami modów z tej kategorii są: mody, które zmieniają kształt/kolor celowników, własne symbole umiejętności „szósty zmysł” zamiast żarówki, a także niestandardowe dźwięki silników/wystrzałów. Być może także używacie innych malowań kamuflażu dla niektórych czołgów (widocznych tylko dla Was), innego wyglądu garażu, a może nawet całkiem innego kroju czcionki w całej grze. Bez względu na to czy używacie tego typu modów czy też nie, nie mają one istotnego wpływu na rozgrywkę. Oprócz innego wyglądu interfejsu lub dźwięków, nie dają one tak naprawdę żadnej przewagi nad kimś, kto używa klienta gry bez modyfikacji.

 

Modyfikacje, które całkowicie zmieniają *sposób, w jaki gracie*, są tym rodzajem modów, nad którymi doradzalibyśmy Wam zastanowić się jeszcze raz i zachować rozsądek, gdy rozważacie ich używanie. Jeśli mody udostępniają Wam informacje, które nie są normalnie dostępne ani widoczne, i zasadniczo pozwalacie, by mody dyktowały co powinniście zrobić i kiedy, to znaczy, że sprawy zaszły za daleko. W porównaniu do kogoś, kto używa standardowego klienta, takie mody wyraźnie dają przewagę dostarczając danych na temat gry, których inni nie mają, a które możecie wykorzystać decydując co zrobić. Nawet jeśli są to dane przybliżone, dają one zbyt szczegółowe informacje, do których normalnie nie ma dostępu. Na tym etapie sama gra schodzi na dalszy plan, a na przebieg rozgrywki coraz większy wpływ mają mody i ich działanie.

 

Odpowiedzialność za instalację modów i sprawdzenie, co tak naprawdę robią, spoczywa na graczu. Niewłaściwie zainstalowane (lub niekompatybilne) mody mogą powodować spadki wydajności gry lub inne błędy. Niektóre mody mogą wykradać poufne informacje z Waszego komputera lub uszkodzić system operacyjny. Mówiąc krótko, jeśli mod/dodatek ma zbyt mocno wpływa na rozgrywkę i zmienia sposób, w jaki gracie, doradzamy kierowanie się zdrowym rozsądkiem i odinstalowanie go.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Społeczności EU

 

 

To troche wyjaśni,http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/378263-oficjalne-stanowisko-w-sprawie-modyfikacji-gry/

Link to comment
  • Administrator

Czyli powtorzyli to co pisali wczesniej... Pytanie tylko czy ich sugestia na odinstalowanie moda ktorego uwazamy za nie fair jest obowiazkowa czy nie, i jak bedzie wygladala badz wyglada ewentualna egzekucja takiego prawa.

 

edit: aha to temat sprzed roku, czyli dokladnie to co pisali "wczesniej" ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.