Jump to content

[1.9.0.1] Zwiecha po zakończeniu bitwy


Recommended Posts

Witam. Mam problem z wyłączającą się grą. Zazwyczaj wyłącza się gdzieś po około pięciu bitwach w momencie końca bitwy lub wyjścia do garażu. Czasami zdarza się że jest nawet kilkanaście bitew zanim gra się. Mam wrażenie że to wszystko zaczęło się po twojej zmianie normalnego xvma na tego rozwojowego.

Link do logów:
https://drive.google.com/open?id=1vpKkOu8HJ_BkhH_q_6Hjt_-WT_mv5nfG

Link to comment
  • Administrator

Uzywasz starej paczki, pobierz nowa i jesli tam wystapia problemy wtedy zalacz nowe logi, ale nie gwarantuje ze to cokolwiek da, problem z wychodzeniem z gry ktory opisales istnieje juz od jakiegos czasu, i nikt nie wie skad sie bierze.

 

Czy mozesz na probe usunac moda Otrzymane trafienia w bitwie i pograc bez niego do czasu az znow wystapi ten problem?

Link to comment
  • 2 months later...
Guest TVM4iN

Lesiosan, Aslain to też człowiek a nie wół roboczy (choć i on też potrzebuje wypoczynku) i ma swoje życie prywatne.. Jak będzie modpack gotowy, to zapewne pojawi się jak najszybciej. Trochę wyrozumiałości.

Edited by TVM4iN
Link to comment

Pobierz modpacka z ostatniego linku (google drive). Zainstaluj go w dowolnym folderze. Po zainstalowaniu skopiuj te nowo zainstalowane foldery mods i res_mods do folderu WoTa, jak będzie krzyczał system o nadpisanie plików, to je nadpisz i ostatecznie usuń 1.9.0.1 z mods i res_mods i zmień nazwy folderów z 1.9.0.0 na 1.9.0.1 w katalogach mods i res mods

Link to comment

Tak powrót do wczorajszych objawów,  zwiecha po 1-2 grach.

Najgorsze, że pomaga u mnie tylko wylogowanie z kompa, bo do menadżera zadań nie mogę się dostać. Bez moda wszystko śmiga.

Edited by Tincop
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.