Jump to content

[1.9.0.1] Zwiecha po zakończeniu bitwy


Recommended Posts

Aslain,  czytając  logi o zmianach w poszczególnych paczkach  jak pisałem powyżej przed mikropaczem dzisiejszym dodającym nowy tryb grr " Bijatyka"  czy czasem problem nie tkwi w xvm? czy masz możliwość  dowiedzieć się  czy problemy występują na RU czy NA serwerach u gracz ?

Link to comment

Wywaliłem Statystyki sesji Yasen akurat ja tych używam , kto używa statystki , spróbujcie pograć bez nich u mnie na razie gra działa dobrze nie zawiesza się garaż .
Jak pisalem powyzej po usuniecie statayki sesji 15 gier bez problemów z garażem , z modów garażowych mam tylko  zegarek teraz i datę .

 

Edited by saintseiya
Link to comment

Hej. Jak w temacie  - po zakończonej bitwie raz na kilka bitew WOT nie może wrócić do garażu - muszę resetować compa bo nawet na zamknięcie z menagera zadań nie reaguje. Czasami wyrzuca też na pulpit zaraz po kliknięciu przycisku bitwa.

Czy tylko ja tak mam - ktoś wie, którego moda odinstalować aby problem zniknął? 

Załączam logi z Aslain wot Archiwer oraz z katalogu win64

Aslains_WoT_Logs.zip monitor_20200426_0843400894.log

Link to comment
  • Administrator
13 minutes ago, yacoob79 said:

Hej. Jak w temacie  - po zakończonej bitwie raz na kilka bitew WOT nie może wrócić do garażu - muszę resetować compa bo nawet na zamknięcie z menagera zadań nie reaguje. Czasami wyrzuca też na pulpit zaraz po kliknięciu przycisku bitwa.

Czy tylko ja tak mam - ktoś wie, którego moda odinstalować aby problem zniknął? 

Załączam logi z Aslain wot Archiwer oraz z katalogu win64

Aslains_WoT_Logs.zip 184.3 kB · 0 downloads monitor_20200426_0843400894.log 2.26 kB · 0 downloads

Zalozyles temat w zlym miejscu, przenioslem do juz istniejacego. Uzywasz starej paczki, nalezy uzywac najnowszej przed zglaszaniem problemow :) Dlatego pobierz najnowszy modpack, graj, i jak pojawi sie problem wtedy wysylaj log, ale nie te od WG, sa one bezuzyteczne.

 

Link to comment

Po najnowszej aktualizacji 1.9.01960 ten sam błąd pierwszy raz się u mnie pojawił. Ja z chęcią spróbuje osunąć tego moda o jakim piszesz.Po najnowszej aktualizacji 1.9.01960 ten sam błąd pierwszy raz się u mnie pojawił. Ja z chęcią spróbuje osunąć tego moda o jakim piszesz.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.