Jump to content

[1.9.0.1] Zwiecha po zakończeniu bitwy


Recommended Posts

jeśli możesz napisz dokładnie bo otwieram mods i  tam nic takiego niema , chyba że przy instalacji napisz od której linijki zaznaczać mody lub czego nie zaznaczać.U sa przycinki ale w pingu i nawet karta Killer nic nie może wspomóc , wczoraj grałem bez pełnego xvma i szło ok a po aktualizacji zaznaczyłem więcej opcji i jest lipa więc z obserwacji wynika że coś w tym xvmie dymi i uderza w ping że komp a bardziej karta szaleje robi zwiechę i wyrzuca cię z serwera .Ja akurat nie robię restartu kompa za to włączam i wyłączam modem i wszystko powraca do normy ale wystarczy że jest jakaś akcja w grze i już jest zawiecha .

Link to comment

Dla tych co gra wywala grałem około 6h w 32bitowym trybie trochę skacze ping ale nie ma zawiechy ani w grze ani przy wyjściu ale gra musi być odpalona w 32 bitach .Jeśli odpalicie normalnie to wam się powiesi. Ponadto wyższe płyty Gemingowe mają wbudowane szybkie łącze internetowe i można sobie je ustawić że wot jest jako priorytet. Jeśli ktoś nie ma takiej możliwości to można sobie z netu ściągnąć program do przyspieszenie łącza internetowego lub pobrać sobie program RAZER Cortex i tam ustawić sobie Wota jako numer 1 .I kolejny program do łacza internetowego cFosSpeed  

Link to comment
  • Administrator

Powtórzę poradę która jest od kilku już dni w modpacku i w dzienniku zmian:

 

info: do wszystkich którzy wciąż doświadczają zawieszek po bitwie - zacznijcie od próby grania na kliencie 32bit (poprzez launcher), jeśli nie pomoże usuńcie PMOD, jeśli nadal nic to usuńcie zamiast niego XVM.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.