Jump to content

Dodatek do celownika.


Recommended Posts

Witaj Autorze.

 

Mam pytanie dotyczące programowania.

Czy jest możliwe w wolnej chwili, aby powstał dodatek do celowników. Każdego albo tylko wybranych.

Dodatek ten to zabarwienie koła "rozrzutu" kolorem przebicia. Zielony dla przebicia, czerwony gdy brak penetracji.

Z tego co kojarzę, to centralna kropka celownika ma właśnie te kolory. Dlatego myślę, że powiększenie tego koloru nie będzie naruszeniem zasad gry.

Dla mnie jest to zbyt mały punkt w centrum celownika. Dlatego dla mnie, a może i wielu innych, takie kolorowe tło koła "rozrzutu", ułatwiłoby podejmowanie decyzji o oddaniu strzału.

Jeżeli nie ma takiej możliwości, bo zostałoby to uznane za usprawnienie zaburzające rozgrywkę, to powiem tylko, że szkoda.

 

Pozdrawiam

 

 

Link to comment

Witam.

 

Dziękuję za odpowiedź na mój post.

Wiem, że są takie celowniki. Ale jak napisałem w poście, ten kolor szansy na przebicie gdyby był tłem dla koła rozrzutu to celownik byłby bardziej czytelny, zwłaszcza dla początkujących graczy. Natomiast maluteńki punkt w środku celownika czy info obok celownika, dla wielu bywa mało użyteczny. Ale trudno.

A na marginesie zapytam. Czy wykonanie takiego moda to wymaga specjalistycznej wiedzy, czy wystarczy dopisać fragment kodu do już istniejącego celownika. I jeszcze jedno pytanie. Czy mody są pisane w Python-ie czy jakimś innym języku programowania?

Link to comment
  • 1 month later...
On 5/1/2020 at 1:21 AM, HEGMAN said:

Zainstaluj sobie celownik Taipan2 i pokombinuj z ustawieniami.Ten celownik chyba najlepiej wyświetla info o możliwej penetracji i to w różnych konfiguracjach.

u mnie caly czas ten celownik pokazuje na zielono, podpowiedzcie, który celownik zmienia kolor w celowniku snajperskim i zwykłym gdy patrzymy na rozne elementy czołgu przeciwnika?!

taipan 2 - nie ma tego lub ewentualnie nie wiem jak wejsc w jego ustawienia i zmienić mu to.

Proszę o rady

Link to comment

W opcjach gry masz zakładkę celownik i tam sobie wszystko ustawiasz.

1 Marker jest stały i nie zmienia koloru podczas celowania ,choć sam może być różnych kolorów.

2 Marker jest tym,który zależnie od wycelowania zmienia kolory od czerwonego przez pomarańczowy do zielonego.

https://worldoftanks.eu/pl/content/guide/newcomers-guide/game_controls/

Prościej się nie da ;)

Link to comment
  • 4 weeks later...
W dniu 30.04.2020 o 22:48, Soppel napisał:

Witam.

 

Dziękuję za odpowiedź na mój post.

Wiem, że są takie celowniki. Ale jak napisałem w poście, ten kolor szansy na przebicie gdyby był tłem dla koła rozrzutu to celownik byłby bardziej czytelny, zwłaszcza dla początkujących graczy. Natomiast maluteńki punkt w środku celownika czy info obok celownika, dla wielu bywa mało użyteczny. Ale trudno.

A na marginesie zapytam. Czy wykonanie takiego moda to wymaga specjalistycznej wiedzy, czy wystarczy dopisać fragment kodu do już istniejącego celownika. I jeszcze jedno pytanie. Czy mody są pisane w Python-ie czy jakimś innym języku programowania?

Siemasz udało ci się dowiedzieć coś na ww. temat? Czy takie kosmetyczne zmiany np. o których mowa są możliwe poprzez zmiany w plikach tekstowych, czy wymagany jest Python bądź też jest to całkiem inna bajka? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.