Jump to content

[ROZWIĄZANE] Jak podzielić się swoim konfigiem ModPacka z kolegą?


Recommended Posts

Jeden z moich kolegów po kilku tysiącach bitew przestał unosić się honorem i chce zainstalować sobie paczkę. I tu pojawia się pytanie w jaki sposób zdalnie mogę pomóc mu zainstalować mój ulubiony zestaw.

Wiem, że mogę oczywiście podyktować mu komunikatorem, ale myślałem raczej o opcji np. przesłania pliku konfiguracyjnego instalatora.

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Link to comment
  • Administrator

W katalogu WoT poszukaj pliku: _Aslains_Installer_Options.inf (zawiera on ostatnia instalowana konfiguracje modpacka).

 

Wyslij ten plik, wraz z Aslains Installer v2.3.exe znajomemu.

 

Nastepnie musi on odpalic ten program exe i po kolei klikac po guzikach na dole, i odpowiednio wpierw wybrac instalatora, potem .inf, a na koncu kliknac na trzeci guzik.

 

3NiylCx.jpg

 

Czynnosc ta robi sie tylko raz, chyba ze masz inne konfigi do przeniesienia.

  • Upvote 1
Link to comment

Jeden z moich kolegów po kilku tysiącach bitew przestał unosić się honorem i chce zainstalować sobie paczkę. I tu pojawia się pytanie w jaki sposób zdalnie mogę pomóc mu zainstalować mój ulubiony zestaw.

Wiem, że mogę oczywiście podyktować mu komunikatorem, ale myślałem raczej o opcji np. przesłania pliku konfiguracyjnego instalatora.

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.