Jump to content

Po powrocie z bitwy do garażu gra się zawiesza


Recommended Posts

  • Administrator

Do paczki nie daje modow ktore sprawiaja problemy na moim komputerze, w drodze wyjatku daje etykiete do moda ze moze sie wieszac, ale w sumie tylko jeden taki jest (ATAC!) na te chwile. Dlatego nie mam co usuwac jakichs randomowych modow, skoro nie sprawiaja problemu na moim komputerze.

Link to comment
5 godzin temu, BigBadaBoom napisał:

odinstalowałem jeszcze 3 mody w tym HIT loga  i już jest dobrze.

Dobra rada nie dodawaj do swojej paczki modów które zawsze stwarzają problemy.

Niech gość tego moda wpierw zrobi poprawna wersje i wtedy dodasz.

Jakie mody?

Mam ten sam problem. Wczytywanie jakiś informacji z moda podczas powrotu do garażu zawiesza grę, tj. na środku ekranu pozostaje logo Aslain Pack i nie ma reakcji na nic. Problem występuje tylko, kiedy w momencie powrotu oczekują na mnie co najmniej 2 wyniki rozgrywki.

Link to comment

Odiinstaluj HIT LOGA   jak nie pomoże to jjeszcze LOGA jest niżej- jedz w dół powoli i znajdziesz.

14 godzin temu, Aslain napisał:

Do paczki nie daje modow ktore sprawiaja problemy na moim komputerze, w drodze wyjatku daje etykiete do moda ze moze sie wieszac, ale w sumie tylko jeden taki jest (ATAC!) na te chwile. Dlatego nie mam co usuwac jakichs randomowych modow, skoro nie sprawiaja problemu na moim komputerze.

Mody Sie gryzą z Aplikacjami indywidualnami na komputerazh graczy . Ale gość czesto je poprawia . I jak dodasz nowszą wersje to znowu jest ok.

Link to comment
W dniu 7.06.2020 o 11:00, BigBadaBoom napisał:

Odiinstaluj HIT LOGA   jak nie pomoże to jjeszcze LOGA jest niżej- jedz w dół powoli i znajdziesz.

Mody Sie gryzą z Aplikacjami indywidualnami na komputerazh graczy . Ale gość czesto je poprawia . I jak dodasz nowszą wersje to znowu jest ok.

Dzięki - wygląda na to, że winowajcą był HitLog.

Link to comment
3 godziny temu, Aslain napisał:

Co za hitlog?

Mod jest podpisany jako Hitlog. Używam paczki po angielsku.
Z resztą - właśnie zawiesiła się gra. Spróbuje odinstalować jeszcze XVM damage log, ale nie wiem jaki to ma związek z garażem.
Załączam log, bo problem dalej istnieje.
Tymczasem sprecyzuję moment występowania:
Kiedy w walce losowej przegram i wrócę do garażu przed jej zakończeniem.

Następnie rozpocznę nową walkę zanim zdążą pojawić się wyniki poprzedniej.

I walka kończy się wygraną - wtedy następuje zawieszenie gry.

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
W dniu 9.06.2020 o 00:46, Endru1241 napisał:

Mod jest podpisany jako Hitlog. Używam paczki po angielsku.
Z resztą - właśnie zawiesiła się gra. Spróbuje odinstalować jeszcze XVM damage log, ale nie wiem jaki to ma związek z garażem.
Załączam log, bo problem dalej istnieje.
Tymczasem sprecyzuję moment występowania:
Kiedy w walce losowej przegram i wrócę do garażu przed jej zakończeniem.

Następnie rozpocznę nową walkę zanim zdążą pojawić się wyniki poprzedniej.

I walka kończy się wygraną - wtedy następuje zawieszenie gry.

Aslains_WoT_Logs.zip 798 kB · 0 pobrań

Odinstalu mod o nazwie LOG ten mod znajduje się  niżej od HIT loga

Link to comment
20 godzin temu, BigBadaBoom napisał:

Odinstalu mod o nazwie LOG ten mod znajduje się  niżej od HIT loga

Problem występuje dalej.
Próbowałem też zmienić ustawienia Multilined Tank Carousel ze względu na błędy :

WARNING: ImageCreator::LoadProtocolImage failed to load image "img://../mods/shared_resources/xvm/res/icons/carousel/vehicleType_<font face='xvm'>&#x3A;</font>.png"

Ale nic to nie dało.
Raczej podejrzewam któryś z modów dotyczących garażu - popróbuje wyłączać różne.

Aslains_WoT_Logs_after_HitLogXVMNLog.zip Aslains_WoT_Logs_after_multilinedCarousel.zip

Link to comment
W dniu 11.06.2020 o 08:11, Endru1241 napisał:

Problem występuje dalej.
Próbowałem też zmienić ustawienia Multilined Tank Carousel ze względu na błędy :


WARNING: ImageCreator::LoadProtocolImage failed to load image "img://../mods/shared_resources/xvm/res/icons/carousel/vehicleType_<font face='xvm'>&#x3A;</font>.png"

Ale nic to nie dało.
Raczej podejrzewam któryś z modów dotyczących garażu - popróbuje wyłączać różne.

Aslains_WoT_Logs_after_HitLogXVMNLog.zip 835 kB · 0 pobrań Aslains_WoT_Logs_after_multilinedCarousel.zip 792 kB · 0 pobrań

Napewno nie mody związane z garażem , raczej coś w stylu HItloga, jakies informacje w czasie bitwy wyswietlane .

 

Link to comment
7 godzin temu, BigBadaBoom napisał:

Napewno nie mody związane z garażem , raczej coś w stylu HItloga, jakies informacje w czasie bitwy wyswietlane .

 

Niby z jakiej racji?
Modpack zawiesza grę w momencie wchodzenia do garażu.
W python.log są już wpisy zamykające elementy bitwy, natomiast gra zawiesza się w trakcie wczytywania czegoś.

Najbardziej podejrzane wydają się wpisy:

WARNING: [gui.server_events.game_event.shop] There must be one to one correspondence of a pack token 'se20_energy_general_0_x15' and its bonus quest []
WARNING: [gui.Scaleform.framework.managers.containers] Loading of view Hangar[0x6fa594a8L]=[key=ViewKey[alias=hangar, name=hangar], scope=SimpleScope[0x312a0e10L]=[scopeType=subView, parentScope=SimpleScope[0x312a0d30L]=[scopeType=view, parentScope=GlobalScope[0x312a0cc0L]=[scopeType=global, parentScope=None]]], state=0] is requested but the container subView is still not exist!

Nie wiem, z którego moda pochodzą, ale wydaje mi się, że mod może próbować wygenerować jakiś element w garażu dwukrotnie, do obu wyników.
Niekoniecznie musi to być związane z wynikami (szczególnie, że nie mam żadnego moda zmieniającego ich wyświetlanie), ale może to być sygnał ostatecznego zakończenia walki wybrany przez twórcę moda, aby zainicjować jakiś kod.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.