Jump to content

Recommended Posts

Cześć, mam problem z działaniem xvm , nie ma hit loga oraz nie pokazuje statystyk czy kolorów ( ogólnie nie działa). W grze wyskakuje mi powiadomienie o tym, że xvm jest aktywny, lecz nic co z xvm nie działa. Inne mody z paczki działają np celownik. Dodam, że próbowałem instalacji samego xvm i to z różnych źródeł za każdym razem to samo. Nawet z oficjalnej strony xvm. Przeglądałem także większość forów i nie znalazłem działającego rozwiązania. Za pomoc z góry dziękuje. Dodam jeszcze tylko, że usunięcie folderu xvm z %appdata% nie pomogło.

Ps. Mogę załączyć pliki jak bede wiedział jakie, nie znam sie i nie mam pojecia co miałbym załączyć.

Edited by kichu22
Dopisanie informacji
Link to comment
  • Administrator

Analizowalem logi, wyglada ze cos na kompie (windowsie) miesza w instalacji. Upewnij sie ze instalujesz wszystko z prawami admina (prawy klik na .exe), i antywirusy nie mieszkaja w procesie (dodaj do wyjatkow .exe/folder), i potem jak grasz gra jest odpalana na koncie admina tez.

 

IOError: [Errno 2] No such file or directory: res_mods/configs/xvm/xvm.xc

 

JSONxLoaderException: File not found: res_mods\mods\shared_resources\xvm\l10n\pl.xc

Link to comment

EEm, zainstalowałem raz jeszcze jako administrator podczas wyłączonego antywirusa i odpaliłem grę jako admin.

Zastałem coś takiego ( niżej screen) , zbugowana załoga oraz brak powiadomienia o aktywności xvm. Nwm reinstal wota ? albo format kompa ? shot_001.thumb.jpg.f9dc66ed78ed09b12b2d24b428982eca.jpge

Edited by kichu22
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.