Jump to content

Problem z niskim FPS


Recommended Posts

nie chcę nic pisać ale albo pewne mody obniżają fps w grze albo nie wiem co się dzieje , na tamtej wersji gry 9.5.0 wszystko było ok , grałem z modami i fps nie spadało poniżej 80 , teraz w tej wersji gry to totalnie nie idzie grać z modami z twojej paczki , takie lagi , wywala co chwilę do okna logowania w grze , straszne spadki fps m.in. przy obracaniu kamery i jak się jest w dymie i blisko niego , uruchomiłem grę w trybie bezpiecznym bez modów to mam wszystko na max grafikę i fps nie spadają poniżej 75 , z modami coś jest nie tak,nie wiem jaki mod może to powodować , coś mi się zdaje ,że albo do minimapki albo do paneli bocznych , kit wie teraz ,spróbuję ci logi załączyć , ale pewnie znowu mi nie utworzy tego archiwum , poczekam na nową wersję modów , nowe coś się poprawi 

Link to comment

znowu mi nie utworzyło logów , nacisnąłem na Aslains_WoWs_Logs_Archiver i uruchomiło , wchodzę do folderu i tam pusto , coś jest nie tak z tym,musisz to naprawić aby robiło te logi,chyba,że chcesz co innego to podam jako załącznik

 

update : dodaję takie coś,co zainstalowałem jakie mody oraz coś innego ,więcej nic nie mam ,chyba,że ci dodać coś z tym plików w folderze z grą 

pusty.jpg

_Aslains_Installer_CompList.log _Aslains_Installer_Options.inf

pliki.jpg

Edited by adamPOLAND
Link to comment

no nie wiem jak może być wina mojego kompa,skoro na nowo system postawiłem i sterowniki i te najpotrzebniejsze windows update zainstalowane , spróbuję uruchomić jeszcze w trybie admina 

 

edit: nie działa w trybie admina nawet , ja korzystam z windows 7 więc poradź co mam zrobić ,coś zmienić w ustawieniach ? 

Edited by adamPOLAND
Link to comment

zrobiłem tak,usunąłem całą paczkę z kompa , pobrałem tą wersję aktualną i dałem na install, co się okazało ? wyskoczyły mi komunikaty o odmowie dostępu oraz drugi ,myślałem,że to wystarczy , bo do WoTa też ten sam problem , nie tworzy logów mimo na innym dysku zainstalowany jest WoT na twardzielu ,a WoWs na SSD i ustawiłem dyski na zabezpieczeniach by było na system i pełna kontrola też nic nie dało 

odmowa dostępu.jpg

error.jpg

Edited by adamPOLAND
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.