Jump to content

Ban


Recommended Posts

Witam otóż sprawa wygląda następująco:

Ostrzeżenie tylko i wyłącznie z Aslain Modpack

Ban 3 dni tylko i wyłącznie z Aslain Modpack

Ban na stałe tylko i wyłącznie z Aslain Modpack

 

Post z 2018 roku Aslaina o banach:

- nie dzielę kompa z nikim

- zawsze loguję się ze swojego pc

- nie logowałem się z niezabezpieczonych sieci

- ani znajomym ani klanowiczom a tym bardziej WG nie podawałem swojego loginu i hasła

- zawsze biorę czynny udział w bitwie

- nie instalowałem żadnych wspomagaczy grafiki

 

Nie obiwiniam broń boże Aslaina za swojego bana poprostu myślę że ten ban jest celowo walnięty przez WG dla większości polskich graczy a nie innych cziterów np. z Rosji, Białorusi, Niemiec czy Angli o botach i dzieciach już nie wspomnę

Nie instalowałem i nie instaluje żanych innych modpacków ani cziterskich programów takich jak tundra itp hasło zmieniam regularnie

Bardzo dobrze znam regulamin gry i nigdy w życiu go nie złamałem

Odnośnie supportu polskiego to nawet nie ma sensu pisać bo to boty i piszą ciągle to samo nie potrafią pomóc z żaden sposób więc prosze was forumowicze i Aslain pomóżcie jak możecie

Pozdrawiam

Link to comment
  • Administrator

Widze ze juz przerobiles poradnik zbanowanego. Niestety nie ma to zwiazku z modami odemnie. Jesli mialbym w paczce mody zabronione to polowa servera byla by zbanowana.... i to nie tylko EU ale i kazde inne regiony... Przy pierwszym ostrzezeniu nalezalo dobrze sprawdzic kompa, w takich przypadkach to najlepiej bylo zmienic haslo w grze i reinstalowac windowsa, do ktorego tez nie nalezalo nikogo dopuszczac.

Link to comment

Tak przeczytałem nie oskarżam Cię o to oczywiscie ze sprawdzalem wszystko i cale foldery Wota hasło zmieniałem regularnie a windows był reinstalowany 3 razy wiec nikt nie mial dostepu wcale do moich danych tylko Ja pomoz jak mozesz support to boty albo moze forumowicze

napewno masz jakies kontakty z WG oprocz supportów pomoz grałem z twoimi modami tylko i ban z dupy mysle ze WG banuje kazdego co mu sie nie podoba i tylko Polakow bo ruscy niemcy itp sb latają z hakami i nic

Link to comment

konto mam od 2017 i nigdy w życiu nie miałem żadnych haków tylko mody od Ciebie i nic innego potrzebuje pomocy której nikt nie oferuje a napewno nie supporty bo to boty ktoś mi może pomóc? na forum też nikt nie pomoże bo wiekszosc to dzieci i bezmózgi a moderatorzy to już nie wspomne

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.