Jump to content

Ikonki załogantów


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Siemka! :smiley:
Dla przykładu posłużę się autorskim modem, który sprawił, ze mój sąsiad jest dowódcą Pz. IV H. :wink1:

Każdy z załogantów składa się z trzech portretów w formacie PNG. Portrecik mały, portrecik duży i portrecik w koszarach. (grafiki w spoilerach)

Spoiler

germany-27-small.png.42c4ff1f4e373bb88ccadf02b9783edd.pnggermany-27-big.png.6b1198c243b06f1eee3543ece00c8034.pnggermany-27.png.50d9d0d5418fa3cdc1202307bd0f0180.png(mały i koszarowy portret o wymiarach 100x60, a duży 158x118)


Każdy z tych portretów musisz umieścić w osobnym folderze.
Foldery te nazywają się barracks, big, small i powinny znaleźć się tu:

[folder z World of Tanks]\res_mods\1.10.0.1\gui\maps\icons\tankmen\icons
Spoiler

foldery.PNG.829c4023541287dc7b968e4907cfd6f7.PNG


Jeśli nie masz tych folderów, to stwórz je i nazwij, jak widzisz na obrazku.
Wszystkie trzy portrety danego złoganta powinny nazywać się tak samo. Skoro chcesz, żeby byli w Rudym, to zakładam, że grasz nim pod polską, a nie radziecką flagą, więc muszą nazywać się np poland-13.png. Numer 13 oznacza, że portret zastąpi miejsce oryginalnego polskiego załoganta. Trzynastego z listy portretów dostępnych w grze.
(Ja sąsiada zrobiłem Niemcem więc nazywa się germany-27.png)
Wrzucamy każdy portrecik do odpowiadającego mu folderu.

Gotowe!
Odpal grę i ciesz się czterema pancernymi w swoim czołgu! :glasses:

Dodam, że aktualizując modpack Aslaina instalator wywali wszystkie foldery z res_mods więc warto Tak przygotowane pliki trzymać na dysku w gotowym do scalenia folderze. Gdy przygotujemy sobie taki folder musimy też zwrócić uwagę, czy folder z numerem wersji gry odpowiada swoją nazwą wersji aktualnej bo inaczej gra nie wczyta naszych portretów. W tej chwili aktualna wersja to 1.10.0.1 i dlatego na powyższym przykładzie jeden z folderów nosi jej numer.

Edited by Third_Andrew
  • Upvote 1
Link to comment

Sorry, że dopiero teraz, ale przeczytałem tylko nagłówek powiadomienia z twoim postem na smartfonie. "Dziękuję za podpowiedź!"... :tounge_wink:
Dopiero dzisiaj zobaczyłem całość.

Zacząłem grzebać w plikach gry i znalazłem.
Nazwy "Pancernych":
czterej_pancerni_a_gdzie_pies.PNG.3c8424bea565046c9d643dd0928714e3.PNG

Co do Szarika, to posiada on tylko mały portrecik, a więc znajduje się on tylko w folderze small:
jest_pies.PNG.802cf8f324ef9c31cc528bac7b16602f.PNG

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.