Jump to content

6 zmysł nie aktywuje się w trakcie gry


Recommended Posts

Witam,

Od aktualizacji 1.10 mam problem z 6 zmysłem. W sytuacjach oczywistych - zostaję wykryty - żarówka nie pojawia się w trakcie bitwy. Ten problem pojawia się prawie w każdej bitwie, choć co kilka bitew problem nie występuje. Czyżby problem z XVM po aktualizacji?

Aslains_WoT_Logs.zip

Słyszałem jeszcze przynajmniej o jednej osobie, która ma podobny problem.

Edited by krach0808
Link to comment

Ja mam ten problem od dawna, w bardzo oczywistych sytuacjach potrafi mi żarówka nie zaświecić. Człowiek potem idzie głupio na pewniaka, bo nikt go nie widzi. Na początku myślałem, że jak dostanę po wykryciu, to żarówka się nie wyświetli, ale nie ma takiej reguły. Nie mam zielonego pojęcia, o co może chodzić, wygląda jak rzecz losowa.

Link to comment

Słuszna uwaga, można o tym zapomnieć, ale mam replaya, jak mając 100% HP, minutę po rozpoczęciu rozgrywki dostałem spota bez żarówki. Zachowałem go, bo kiedyś zgłaszałem to Wargamingowi, ale powiedzieli, że bez powtórki to za wiele powiedzieć nie mogą. Po jakimś czasie zachowałem taką powtórkę, ale jakoś brakowało mi chęci, aby im to wysłać. Obawiam się, że nic z nią nie zrobią, bo ze wsparciem to różnie bywa.

Link to comment

I tutaj właśnie dałem plamy. Bo powtórka ma już kilka tygodni, a od tego czasu kilka numerków wersji podskoczyło, chociaż ten problem mam od dawna i na wielu wersjach. Ta powtórka jest z mapy Serene Coast. Zaczynałem na stronie południowej czołgiem 60TP. Na wschód od bazy są góry. Minąłem je i w tym momencie dostałem spota bez żarówki. Więc od rozpoczęcia rozgrywki minęła jakaś minuta.

Link to comment
  • 5 weeks later...
17 hours ago, KeyBall said:

Z żarówką wszystko w porządku. WG odpowiedziało, że ten med widział mnie zbyt krótko, abym został wykryty. Fakt, że szybko zginął.

A WG odpowiedzialo CI ze przy aktualizacji z trybem WT spartolilo dzialanie wielu czesci tej gry (czaty, widoki czolgu w garazu, listy znajomych i klanowiczow , dzwiekow , w tym wlasnie dzialania dzwieku i widoku zarowki)

To samo mialem wczesniej bez zainstalowanych modow nawet , dzisiaj po mikrolatce "wszystko" (wiekszosc) wrocila do dzialan z przed aktualizacji.

Wiec ten problem jaki miales nie byl problemem zwiazanym z modami a ze sama GRA. :)

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.